PENTRU EDITIA DE CAMPIONAT 2020-2021

Regulamentul de validare a prezenței la cursurile online( prezenta la fiecare curs o gasiti mai jos ,dupa punctul 12 din regulament ), necesare antrenorilor care doresc să participe la examenele de licență sau care doresc viza anuală

1. Cursurile online vor avea loc în luna Mai 2020, începând cu data de 8.05.2020
2. CCA va organiza minimum 10 cursuri în format: o ora prezentare +întrebări
3. Frecventa minimă obligatorie este de 4 cursuri pentru toate categoriile de aspiranți.
4. Frecventa cursurilor: 3/săptămână-luni, miercuri, vineri ora 17:00
5. Cursanții vor intra  la 16:50 cu camera video deschisa, în fata dispozitivului care transmite;
6. Nu se vor admite mai mult de 5 min lipsă din fata dispozitivului la un curs online, în caz contrar, nu se validează participarea.
7. Cine nu intra până la ora 17:00 nu va putea avea statutul de prezent, însă poate participa la curs.
8. Cursanții vor avea sonor doar la sesiunea de întrebări de la sfârşitul prezentării.
9. Se va face prezenta la începutul sesiunii;
10. Un membru desemnat din partea CCA va face prezenta și va verifica în timpul cursului daca cursanții sunt în fața dispozitivului sau nu.
11. La sfârşitul cursului, se va realiza din nou prezenta și se publica pe chat-ul ZOOM, lista prezenților, pentru a se evita orice neînțelegeri și pentru transparență.
12. Lista cursanților prezenți la cursul online va fi postata după fiecare prezentare pe situl CCA (
http://www.ccabaschet.ro) pentru transparenta. 

Prezență curs 12
Adrian Resteman 

 

Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - Cs Olimpia Bucuresti
Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - Bc Athletic Constanta
Alionescu Claudiu Csm Targu Jiu
Anda Constantinescu Brasov Acs Kids Tampa
Andra Paun Adiohos, Css Targoviste
Andrei Beatu Acs Dan Dacian
Andronic Cristian - Slam Basketball Academy
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badulescu Alexandru-Baschet Club Slam Bucuresti
Balanica Bogdan Csm Galati
Bobașu Cristina-Îngerii Băniei Craiova
Borcila Ciprian - Css Buzau
Bordeianu Irina - Acs Sto-Mart Iasi
Borș Irina-Ingerii Baniei Craiova
Borș Ștefania Css2 București
Both Silviu- Cs Phoenix Brasov
Butnaru Sorin Petrut - Css Bacau
Capusan Virgiliu Cs.Agronomia
Catana Emil - Acs For You – Apahida
Catinean Simona - Lapi Dej
Chivulescu Mircea - Acs Champions
Ciorogaru Radu - Acs Cormoran Constanta
Ciprian Enache-Acs Dan Dacian
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi Bucuresti
Comanescu Cristian - Csm Moinesti
Cosma Andrei U Bt Cluj
Craciun Cristian Acs Premium Sibiu
Cristina Ciocan Acea - Bc Fan Baschet Si Cn Aurel Vlaicu
Cușceac Carmen Olimpia Bucuresti
Cușceac Petre Olimpia Bucuresti
Dan Ioan - Cso Voluntari
Dan Militaru Cs Rapid
Daniel Vasile Css Craiova
David Foca - Slam Bucuresti
Dimitris Rasty - Colegiul National Aurel Vlaicu
Draghici Iulian - Academia De Baschet Phoenix Galati
Draghici Manuel Css Sibiu
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrescu Vlad - Css4 Lumina Wolves
Emilia Ioan -Iced Bucuresti
Feflea Ioan - Csm Oradea
Flavius Lăpuște
Fleseriu Dan - Csu Sibiu
Florentina Uță-Dan Dacian
Gasca Marius-Css Baschet Team Giurgiu
Ghisoi Ciprian Mihai Csu Brasov
Giannis Koukos Universitatea Cluj
Gliga Alex-Css Tg Jiu
Grecu Alexandru Css Tulcea
Grunwald Gyorgy U-Bt Cluj-Napoca
Hartman Sorin- Csu Ploiesti
Hegedus Mihai - Acs Crossover Deva
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Horlescu Iulian Paul - Bc Starters Iași
Ionut Savulescu-Acs Sega Baschet Bucuresti
Iosif Dragoș Cs 4 Team Pucioasa
Iurian Mioara Acs U-Bt Cluj-Napoca
Ivan Ionel - Css Ploiesti
Ivanovici Bogdan - Abc Athletic Constanta
Jakab Agnes Acs Smart Basketball Team Cluj-Napoca
Jakab Cristian Acs Lucky Dragons Tg Mures
Jiscanu Vlad - Cs Otopeni / Bc Fan Baschet
Kiss Daniel - Nordic Basketball Baia Mare
Laura Lungu Acs Champions
Laura Nacu - Baschet Club Evolution Bucuresti
Laurenția Rodica Chira : Chira Laurentia-Lapi Dej
Lavinia Nastrut - Bc Magic Satu Mare
Liviu Zaharia - C.S Heart Drobeta
Lupu Anatolie - Css Unirea Iași
Man Sebastian - Wildcats Baia Mare
Man Sebastian - Wildcats Baia Mare
Marian Cernea - Acs Wolf Pack
Marian Emilia Css Unirea Iasi
Marian Enache- Csm Târgoviște
Marinkovic Nenad-Csu Brasov
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Mihai Iosif Bc Evolution București
Mihai Racovitan - U-Bt Cluj-Napoca
Mihai Vladimir Emilia - Abc Athletic Constanta
Mihnea Vlad Ovidiu Acs Petras Neamț
Milorad Perovic Cluj
Minescu Ioan-Acs Kse Tg. Secuiesc
Mioara Chitu- Css Bega Timisoara
Mircioi Gheorghe - Css Nr. 1 Constanta
Monica Ady, Abc Play
Muntean Radu Css Luminawolves
Munteanu Florin-Csm Lps Focșani
Muşat Simona Acs U-Bt Cluj-Napoca
Nagy Kinga Katalin Csm Miercurea Ciuc
Nica Paula - Acs Baller Bucuresti
Nicolescu Mihai Iulian Mcm Târgoviște
Nini Florin-Academia De Baschet Phoenix Galati
Nita Daria Alexandra - Cs Juniors Craiova
Niță Niculae- Gladiatorii
Onaca Suzana - C.N. Mihai Eminescu Oradea
Oprea Adrian Cătălin
Orishadare Toyin -Acs Toyin Constanta
Ovidiu Coniac- Acs Pantera Baschet Ploiesti
Parnia Ovidiu- Cs Tonika Pucioasa
Pascu Horia U-Bt Cluj Napoca
Paul Nicolae Css Craiova
Pavel Mirela-Acs Deceneu Tulcea
Petris Alexandru For You Cluj-Napoca
Pinter Ioana Cs Rapid
Pintilie Constantin Bc Starters Iasi
Piperea Costina - Css Alexandria
Piperea Madalin - Css Alexandria
Ploscar Cosmin Ioan - Css Mediaș
Pop Calin - Csm Oradea
Pop Gabriela Ramona-Baschet Club Athletic Constanța
Popa Mihai Corneliu U-Bt Cluj-Napoca
Popescu Carlos - Csm Targu Jiu
Popescu Cristian Constantin - Cs Tonika Pucioasa
Pora Florina Acs Gladius Târgu Mureș
Raut Laurentiu-C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Roșu Alin Lps Bihorul Oradea
Rotariu Liviu - Acs Sto-Mart Iasi
Rusu Andrei Lumina Wolves Css4 Bucuresti
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu Bcm Pitesti
Savu-Corina Css Csm Ploiesti
Serban Catalina Acs Dan Dacian
Sîrbu Alexandru Acs Phoenix Suceava
Slobodan Kalinic Css4 Lumina Wolves
Sorin Sidlovschi - As Turda Wolves
Stamatoiu Maria A. C. S. Champions
Stetca Emil - Asc Lucky Dragons Tg. Mures
Stochici Ovidiu Acs Sto-Mart
Tace Flavius T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-Csm Satu Mare
Theodosios Paralikas Bcmu Fc Arges Pitesti
Tiperciuc Andrei - Acs Phoenix Suceava
Toma Larisa- Csm Târgoviște
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Tudor Dumitrescu Nbs Cluj-Napoca
Țepeș Greuruș Mihaela, Css Bacău
Valerian Netolitzchi -Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Alexandru Css4
Vatră Răzvan-Constantin - Club Sportiv Național Iași
Vera Gavrila Css Bega Timisoara
Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov

Prezență curs 11
Șerban Damian

 

Acea Ciocan Cristina - BC FAN BASCHET Si CN AUREL VLAICU
Aldulea Robert - CSS Brasovia
Alexandra Orbeanu - CS Olimpia Bucuresti
Alexandru Daniel Alexandru - CSS TARGOVISTE
Alin Culea - CS Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - BC Athletic Constanta
Anda Constantinescu Brasov Acs Kids Tampa
Andrei Beatu Acs Dan Dacian Bucuresti
Andrei Maxim - Templiers Academy
Andronic Cristian - SLAM Basketball Academy
Arsene Mihai ACS Soimii Albi Bucuresti
Balanica Bogdan Csm Galati
BARCA IONUT-CSS TG JIU
Batin Mircea CSS Viitorul Cluj-Napoca
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
Bujdei Danut - C.S. Triumph Radauti
Butnaru Sorin Petrut - CSS Bacau
Catalin Tanase CSS TARGOVISTE
Chira Laurentia-LAPI Dej
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - ACS Champions
Ciubancan Mandica Csolimpia
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi
CORNELIA ENESCU - ACS DAN DACIAN
Coroama Ramona CSS1 Constanța
Cosmin Barbu- ABC Laguna Bucuresti
Craciun Cristian ACS Premium Sibiu
CRISTIAN Paraschiv - ACS PRIMO Megaball Pitesti
Cristina Bobasu Îngeri Baniei
Cures Alin LPS Bihorul Oradea
Cușceac Carmen OLIMPIA Bucuresti
Cușceac Petre OLIMPIA Bucuresti
Dan Ioan - CSO Voluntari
Dan Militaru CS Rapid
DAN RALUCA - LPS ALBA – IULIA
Danila Radu - ACS Baller Buc
Dimitris Rasty - Colegiul National Aurel Vlaicu
Dragos Cristian Dragnea – ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrescu Vlad - CSS4 Lumina Wolves
Elena Ciobanu - CS Olimpia Bucuresti
Emilia IOAN - ICED Bucuresti
Farkas Alpar - LT Nagy Mozes/KSE
Flavius Lapuște
Florentina Uta ACS Dan Dacian
Florin Bucuresteanu, ACS Iris Iasi
GASCA MARIUS-CSS BASCHET TEAM GIURGIU
Geleriu Madalina Sibiu
Georgescu Cristian - Csu Stiinta Buc
Ghisoi Ciprian - Csu Brasov
Goran Vrkic - CSU Sibiu
Grecu Alexandru CSS Tulcea
Grecu Mihaela-CSS Tulcea
Hartman Sorin Ioan
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Horlescu Iulian Paul-BC Starters Iași
Ioana Anica BCU ORADEA
Iosif Dragos CS 4Team Pucioasa
Jakab Agnes ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca
Jakab Cristian ACS Lucky Dragons Tg. Mures
Jiscanu Vlad - CS OTOPENI / BC FAN BASCHET
Kiss Daniel- Nordic Basketball Baia Mare
KOVACS ALEXANDRU ACSFIREBALLS SIBIU
Laura Lungu ACS Champions
Liviu Zaharia - C.S HEART Drobeta
Ljubomir Kolarevic
LUPU ANATOLIE - CSS UNIREA IAȘI
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Melnic Eugeniu CSM Ploiesti
Mihai Vladimir Emilian - B.C. Athletic Constanta
Mihnea Vlad Ovidiu ACS PETRAS NEAMȚ
Mindru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Minescu Ioan -ACS KSE Tg. Secuiesc
Mirita Catalin- Lynx Ploiesti
Monica Ady, ABC Play
Munteanu Florin- Csm Lps Focșani
MUŞAT SIMONA ACS U-BT CLUJ-NAPOCA
Nagy Kinga Katalin CSM MIERCUREA CIUC
NEAGU ANA-MARIA CSS 5 BUCURESTI
NEAGU DUMITRU CSS5 BUCURESTI
Nita Daria Alexandra - CS Juniors Craiova
Niță Niculae- Gladiatorii
Onaca Suzana C.N. Mihai Eminescu Oradea
Oprea Adrian Catalin
Orishadare Toyin ACS Toyin Constanta
Osztalos Ioan, Clubul Sportiv Școlar Brașovia
Ovidiu Coniac-ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Parnia Ovidiu - CS Tonika Pucioasa
Paul Nicolae CSS Craiova
Paul Nicolae CSS Craiova
Pavlovic Nikola CSU Sibiu
Petris Alexandru - For You Cluj-Napoca
Petru Czmor - SCM TIMIȘOARA
Pinter Ioana CS RAPID
Pintilie Constantin BC STARTERS IASI
Ploscar Cosmin Ioan - CSS MEDIAȘ
Pop Gabriela Ramona-Baschet Club Athletic Constanța
Popescu Alexandru Valerian -SIBIU
POPESCU CRISTIAN CONSTANTIN - CS TONIKA PUCIOASA
Raut Laurentiu-C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Romila Răzvan - ACS Dan Dacian
Roșu Alin LPS Bihorul Oradea
Rusu Andrei - CSS4 Lumina Wolves Bucuresti
Salamon Bela Rookies Oradea
Serban Andrei-Gabriel - CS Deceneu Constanta
Slobodan Kalinic CSS 4 Lumina Wolves
Solea Andrei - BC Lions Craiova
Srdjan Solkotovic Slam Basketball Academy
Stafie Ovidiu - Castorii Suceava
Stamatoiu Maria A. C. S. Champions
STEFAN BERINDE - SOLARIS PLOIESTI
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Tace Flavius T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-CSM Satu Mare
Țepeș Greuruș Mihaela, CSS BACĂU
Toader Rareș Isports Ploiesti
Tonea Marian ACS PRIMO MEGABALL PITESTI
Totolici Mircea Emil - Acs Cuza Pirates Braila
Vasile Alexandru CSS4 București
Vera Gavrila CSS BEGA TIMISOARA
Zeljko Bubanja - ACS TRANSILVANIA BRASOV

Prezență curs 10
Andreas Hniatiuc


Acea Ciocan Cristina - BC FAN BASCHET Si CN AUREL VLAICU
Agapi Mihaela
Aldulea Robert - CSS Brasovia
Alecu Cornel, Total Sport Bucuresti
Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - CS Olimpia Bucuresti
Alexandru Daniel Alexandru - CSS TARGOVISTE
Alin Culea - CS Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - BC Athletic Constanta
Alionescu Claudiu CSM Targu Jiu
Anda Constantinescu -Brasov Acs Kids Tampa
Andra Paun Adiohos, CSS Targoviste
Andrei Beațu Acs Dan Dacian Bucuresti
Andrei Maxim - Templiers Academy
Andronic Cristian - SLAM Basketball Academy
Anton Daniel ACS DAN DACIAN
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badea Andrei LPS Viitorul Pitesti
Badea-Miss Georgian - CSUCB TG-JIU
Badulescu Alexandru- Baschet Club Slam Bucuresti
Balanica Bogdan CSM Galati
Berceanu Ionuț - CS Amicii Baschetului București
Bobasu Cristina -Ingerii Baniei Craiova
Boca Vasile CSS Sighetu Marmației
BOCHIS CORNEL CSS VIITORUL CJ
Bogdan Amariucai – ABC Leii
Boian Valentin Octavian C.S.A. Steaua
Borcila Ciprian - CSS Buzau
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
BOTH SILVIU-CS PHOENIX BRASOV
Butnaru Sorin Pertut- CSS Bacau
Capusan Virgiliu CS Aronomia
Chira Laurentia-LAPI DEJ
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - ACS Champions
Ciubancan Mandica Csolimpia
Ciurariu Ionut - CS Royal Fun Bucuresti
Clapon Gabriel-CSS UNIREA IASI
Cocuz Cristian
Comanescu Cristian - CSM Moinesti
Constantin Andrei - Abc Play
Constantin Dumitrache - CS Olimpia
Constantin Liliana - Abc Play
Corina Savu-Istratescu
Cosma Andrei U Bt Cluj
Cosmin Barbu - ABC Laguna Bucuresti
Craciun Cristian ACS Premium Sibiu
Cristian Achim
CRISTIAN Paraschiv - ACS Primo Megaball Pitesti
Csutak Andras-ACS KSE Tg.Secuiesc
Cușceac Carmen OLIMPIA Bucuresti
Cușceac Petre OLIMPIA Bucuresti
Dacian Dan – ACS Dan Dacian
Daineanu Teo Cristian- BC Athletic Constanta
Dan Ioan - CSO Voluntari
Dan Militaru CS Rapid
DAN RALUCA - LPS ALBA-IULIA
Danut Bujdei - Triumph Radauti
David Foca - SLAM Bucuresti
Dinu Radu CNAV
Draghici Manuel CSS SIBIU
Dragos Cristian Dragnea - ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrescu Vlad-CSS4 Lumina Wolves
Elena Ciobanu - CS Olimpia Bucuresti
Emilia IOAN - ICED Bucuresti
ENESCU CORNELIA - ACS DAN DACIAN
Farkas Alpar - LT Nagy Mozes/KSE
Feflea Ioan - CSM Oradea
Fleseriu Dan - CSU SIBIU
Florentina Uta-ACS Dacian Dacian
Florin Bucuresteanu,ACS Iris Iasi
GASCA MARIUS-CSS BASCHET TEAM GIURGIU
Georgescu Cristian - Csu Stiinta Buc
Ghisoi Ciprian CSU Brasov
Giannis Koukos
Gliga Alexandru-Css Tg Jiu
Grecu Alexandru CSS Tulcea
Grecu Mihaela-CSS Tulcea
Grunwald Gyorgy U-BT CLUJ-NAPOCA
Hartman Sorin CSU Ploiesti
Hegedus Mihai - Acs Crossover Deva
Hidi Zoltan Baschet Star Oradea
Horlescu Iulian Paul-BC Starters Iași
Hurmuz Andra - Dan Dacian
Ilie Eugen CSM Galati
Ionut Savulescu-ACS SEGA BASCHET BUCURESTI
Iosif Dragoș4Team Pucioasa
Iozu Rafael - CSS4 Lumina Wolves
Iurian Mioara ACS U-BT Cluj-Napoca
IVAN GEMALJEVIC
Jakab Cristian ACS Lucky Dragons Tg Mures
Jiscanu Vlad - CS OTOPENI / BC FAN BASCHET
Kercso Zoltan
Lapuste Flavius, ACS U BT Cluj-Napoca
Laura Lungu ACS Champions
Laura Nacu - BC Evolution Bucuresti
Lavinia Nastrut - BC Magic Satu Mare
Lili Barbu - BC Slam Bucuresti
Liviu Zaharia - C.S.HEART Drobeta
Ljubomir Kolarevic
LUPU ANATOLIE - CSS UNIREA IAȘI
MARIAN EMILIA CSS UNIREA IASI
Marian Enache- CSM TÂRGOVIȘTE
Marinkovic Nenad-CSU Brasov
Marius Cristian Niculescu - BC Fan Baschet Otopeni
Marius Stoican - ACS Playball
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Melnic Eugeniu CSM Ploiesti
Micu Petrisor - ACS Cuza Pirates Braila
Mihai Iosif BC Evolution București
Mihai Silvasan U-BT Cluj-Napoca
Milan Mitrovic CSM CSU Oradea
Mîndru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Minescu IOAN -ACS KSE Tg.Secuiesc
Mioara Chitu Css Bega Timisoara
Moldovan Răzvan-Css Lucian Blaga Reghin
Monica Ady, ABC Play
Muntean Radu Css Luminawolves
Munteanu Florin- Csm Lps Focșani
MUŞAT SIMONA ACS U-BT CLUJ-NAPOCA
Nagy Istvan Lps Tg-Mures
Nagy Marius ACS Playball
NEAGU ANA -MARIA - CSS5
NEAGU DUMITRU CSS 5
Negru Laurentiu - BC Galactica Brasov
Nica Paula - ACS Baller Bucuresti
NICOLAE CRISTIAN - CSS GIURGIU
Nicolescu Mihai Iulian MCM Târgoviște
Nikola Aksentijević - Alpha Basketball Team Sibiu
Niță Niculae - Gladiatorii
Olteanu Alexandru - Asocoatia Baschet Club Athletic Constanta
Onaca Suzana CN MIHAI EMINESCU Oradea
Oprea Adrian Catalin
Oprea Cătălin-Fly OC Constanța
Orishadare Toyin - ACS Toyin Constanta
PAVEL MIRELA -ACS DECENEU TULCEA
Osan George - BC Magic Satu Mare
Ovidiu Coniac-ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Pasca Sergiu- MP Sport Timisoara
Pascu Roxana
Paul Nicolae CSS Craiova
Pavlovic Nikola CSU Sibiu
Petrovski Slobodan PBG Bucharest
Pinter Ioana CS RAPID
Pintilie Constantin BC STARTERS IASI
Piperea Costina - CSS Alexandria
Piperea Madalin - CSS Alexandria
Ploscar Cosmin Ioan - CSS MEDIAȘ
Pop Gabriela Ramona-Baschet Club Athletic Constanta
Popa Mihai Corneliu U-BT CLUJ-NAPOCA
Popescu Alexandru Valerian -SIBIU
POPESCU CRISTIAN CONSTANTIN -CS TONIKA PUCIOASA
Pricop Adriana LPS CSS Satu Mare
Radovan Markovic - Csm Oradea
Radu Dumitru Ciorogaru
Radu Teodor -CSS Tg Jiu
Raut Laurentiu- C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Romanovschi Robert - CS FLY OC CONSTANTA
Roșianu Maria Magic Champions
Rosu Eugen-Csu Brasov
Rusu Andrei Css4 Lumina Wolves Bucuresti
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu BCM Pitesti
Serban Andrei-Gabriel - CS Deceneu Constanta
Serban Catalina ACS Dan Dacian
Sergiu Dumitrescu Bc Slam
Sergiu Popa
Slobodan Kalinic CSS4 Lumina Wolves
Sorin Dragomirescu-BC Laguna
Spînu Bogdan CSȘ Sibiu
Stamatoiu Maria A. C. S. Champions
Stan Elena, Abc Laguna Buc
Stefana Botos- ACS U-BT Cluj-Napoca
Stejar Bogdan - A. C. S. Phoenix Suceava
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Tace Flavius, T-Pack Ploiesti
Tamirgeanu Volha-CSM Satu Mare
Tapardel Sergiu ACS Sega Baschet BUCURESTI
Teodorascu Tudose Nepotu L.P.S. Galati
Țepeș Greuruș Mihaela, CSS BACĂU
Theodosios Paralikas BCMU FC Arges Pitesti
Tiron Oana LPS GALATI
Toader Rares Isports Ploiesti
Toma Larisa-Csm Târgoviște
Tonea Marian ACS PRIMO Megaball PITESTI
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Tudor Dumitrescu NBS Cluj-Napoca
Usurelu Claudia - ABC Paly Bucuresti
Valerian Netolitzchi -Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Tace T -Pack Ploiești
Vlad Gabriela - CS Steaua Magic
Vochin Eduard- ABC Laguna Buc
Zeljko Bubanja - ACS TRANSILVANIA BRASOV
Zoly Sáfár Gîngu

Prezenta Curs 9
Ciprian Stoica

 

Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu
Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - Bc Athletic Constanta
Alionescu Claudiu-Csm Targu Jiu
Anda Constantinescu -Brasov Acs Kids Tampa
Andronic Cristian - Slam Basketball Academy
Anton Daniel Acs Dan Dacian
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Badea-Miss Georgian - Cscucb Tg-Jiu
Badulescu Alexandru- Baschet Club Slam Bucuresti
Barbu Cosmin - Abc Laguna Bucuresti
Bogdan Amariucai-Leii Bucuresti
Boian Valentin Octavian C.S.A. Steaua
Borș Irina-Ingerii Baniei Craiova
Bratoloveanu Razvan Csm Tg Jiu
Bujdei Danut - Triumph Radauti
Catalin Tanase Css Targoviste
Catalin Voiculescu- Cs Otopeni
Catalin Vulc-Csu Sibiu
Cenean Răzvan Acs U-Bt Cluj Napoca
Chira Laurentia Lapi Dej
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - Acs Champions
Ciocan Acea Cristina - Bc Fan Baschet Si Cn Aurel Vlaicu
Ciorogaru Radu - Acs Cormoran Constanta
Ciubancan Mandica Csolimpia
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi Bucuresti
Cornelia Enescu- Acs Dan Dacian
Coroama Ramona Css1 Constanța
Cosma Andrei U Bt Cluj Napoca
Cosmin Blagoi
Cristian Achim Csm Oradea
Cristian Crăciun – Premium Sibiu
Cristian Paraschiv - Acs Primo Megaball Pitesti
Cristina Tămaș - Css Gloria Arad
Cușceac Carmen Olimpia Bucuresti
Cușceac Petre Olimpia Bucuresti
Dan Dacian - Acs Dan Dacian
Dan Ioan - Cso Voluntari
Dan Raluca - Lps Alba-Iulia
Daniel Anica - Bc “U” Oradea
Danila Radu - Acs Baller Buc.
David Victor Cs Dinamo Constantin Nicoleta Css6
Dăscălescu Florin - Bc Starters Iași
Dohi Andrei :Nordic Basketball Baia Mare
Domokos Kinga Reka - Lt Nagy Mozes
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Manuel Css Sibiu
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Eduard Kirr - Alpha Basketball Sibiu
Elena Ciobanu - Cs Olimpia Bucuresti
Emilia Ioan - Iced Bucuresti
Enache Ciprian-Acs Dan Dacian
Feflea Ioan - Csm Oradea
Florentina Uta-Acs Dan Dacian
Florin Bucuresteanu, Iris Iasi
Fodor Tibor L.P.S -Tg.Mures
Gasca Marius-Css Baschet Team Giurgiu
Geleriu Madalina Sibiu
Giannis Koukos Universitatea Cluj
Gliga Alexandru-Css Tg Jiu
Goran Vrkic - Csu Sibiu
Grecu Mihaela Css Tulcea
Gyori-Kaed Bey Aref - Mp Sport Timișoara
Hartman Sorin Csu Ploiesti
Hidi Zoltan-Baschet Star Oradea
Horlescu Iulian Paul-Bc Starters Iași
Hurmuz Andra - Dan Dacian
Ilie Eugen Csm Galati
Ionut Savulescu-Acs Sega Baschet Bucuresti
Iozu Rafael - Css4 Lumina Wolves București
Iurian Mioara Acs U-Bt Cluj-Napoca
Ivanovici Bogdan - Abc Athletic Constanta
Jakab Agnes Acs Smart Basketball Team Cluj-Napoca
Jakab Cristian Acs Lucky Dragons Tg. Mures
Jiscanu Vlad - Cs Otopeni Si Bc Fan Baschet
Kincses Atila C.S.S.Sibiu
Kiss Daniel - Nordic Basketball Baia Mare
Kokovay Krisztina- Acs Baschet Star Oradea
Kovacs Alexandru Acs Fireballs Sibiu
Lancranjan George - Lps Alba Iulia
László Böjte - Csm Miercurea Ciuc
Laura Lungu Acs Champions
Lavinia Nastrut - Bc Magic Satu Mare
Liviu Zaharia
Ljubomir Kolarevic
Lucian Negru -Css Sibiu
Lupu Anatolie - Css Unirea Iași
Marcu Nicusor L.P.S. Alba Iulia
Marian Enache- Csm Târgoviște
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Mănăstireanu Cristian Gabriel - Cs Phoenix Constanta
Melnic Eugeniu Csm Ploiesti
Mihai Petruț - Csm 2007 Lps Focșani
Mihai Racovitan - U-Bt Cluj-Napoca
Mihnea Vlad Ovidiu Acs Petras Neamț
Milan Mitrovic Csm Csu Oradea
Mindru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Minescu Ioan -Acs Kse Tg.Secuiesc
Mioara Chitu-Css Bega Timisoara
Mirita Catalin - Lynx Ploiesti
Moldovan Răzvan-Css Lucian Blaga Reghin
Munteanu Florin- Csm Lps Focșani
Nagy Kinga Katalin Csm Miercurea Ciuc
Nagy Marius Acs Playball
Neagu Ana -Maria Css 5
Neagu Doru Css 5
Nica Paula - Acs Baller Bucuresti
Olteanu Alexandru - Asociatia Baschet Club Athletic Constanta
Oprea Adrian Catalin
Oprea Cătălin- Fly Oc Constanța
Orishadare Toyin -Acs Toyin Constanta
Osztalos Ioan, Css Brasovia
Ovidiu Coniac- Acs Pantera Baschet Ploiesti
Pana Claudiu - Css 4 Bucuresti
Paraschiv Luca Css6 Bucuresti
Parnia Ovidiu - Cs Tonika Pucioasa
Pascu Horia U-Bt Cluj Napoca
Pascu Roxana -Raptors Berceni
Pavlovic Nikola Csu Sibiu
Pinter Ioana Cs Rapid
Pintilie Constantin Bc Starters Iasi
Ploscar Cosmin Ioan - Css Mediaș
Pop Gabriela Ramona - Baschet Club Athletic Constanta
Popa Mihai-Csm Mediaş
Popescu Alexandru Valerian -Sibiu
Popescu Claudia Alina - Alpha Sport Team Sibiu
Popescu Cristian Constantin - Cs Tonika Pucioasa
Popescu Toma Csm Tg Jiu
Pricop Adriana Lps Css Satu Mare
Radovan Markovic - Csm Oradea
Raut Laurentiu- C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Rosianu Maria Magic Champions
Rosu Eugen-Csu Brasov
Rusu Andrei - Css 4 Lumina Wolves Bucuresti
Salamon Bela Rookies Oradea
Savu-Corina Css-Csm Ploiesti
Serban Alexandru Acs Champions Bucuresti
Serban Andrei-Gabriel - Cs Deceneu Constanta
Sergiu Popa
Slobodan Kalinic Css4 Lumina Wolves
Spînu Bogdan Csș Sibiu
Srdjan Solkotovic Slam Basketball Academy
Stafie Ovidiu - Castorii Suceava
Staicu Marius Cristian Abc Leii București
Stamatoiu Maria A.C.S.Champions
Stetca Emil - Asc Lucky Dragons Tg. Mures
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Sutu Alexandra
Șerbănescu Cosmin - Baschet Club Dan Dacian
Tace Flavius, T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-Csm Satu Mare
Theodosios Paralikas Bcmu Fc Arges Pitesti
Tonea Marian Acs Primo Megaball Pitești
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Trif George - Csm Targu Mures
Tudor Dumitrescu Nbs Cluj-Napoca
Țepeș Greuruș Mihaela, Css Bacău
Usurelu Claudia - Abc Play Bucuresti
Valerian Netolitzchi - Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Alexandru CSS4
Vera Gavrila Css Bega Timisoara
Veres Attila - Acs Rookies Oradea
Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov
Zoly Sáfár Gîngu

Prezenta luni curs 8
Mikes Zoran 

 

Achim Alin - Bc Slam Buc
Adrian Petreanu - Csm București
Aldulea Robert - Css Brasovia
Alexandra Orbeanu - Cs Olimpia Bucuresti
Alexandru Daniel Alexandru - Css Târgoviște
Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta
Alionescu Claudiu Csm Targu Jiu
Andra Paun Adiohos, Css Targoviste
Andrei Beațu,Acs Dan Dacian Bucuresti
Andrei Maxim - Templiers Academy
Andronic Cristian - Slam Basketball Academy
Anton Călin - Css Sibiu
Anton Daniel Acs Dan Dacian
Ardelean Alexandru - B.C. Alpha
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badea-Miss Georgian _ Csucb Tg-Jiu
Baltaru Paul Razvan - Cs Otopeni
Barbu Bianca - Acs Isports Ploiesti
Bascoveanu Ionut Csu Știința București
Batin Mircea Css Viitorul Cluj-Napoca
Bernad Levente Css Sfantu Gheorghe
Boca Vasile Css Sighetu Marmației
Bochis Cornel Css Viitorul Cj
Bogdan Alecu - Acs Isports Ploiesti
Bogdan Amariucai-Leii Bucuresti
Bogdan Lavric - Artesania Buc
Bogdan Stancut - Css4 Lumina Wolves
Boian Valentin Octavian C.S.A. Steaua
Bordás Noémi Ágota - Css Sfantu Gheorghe
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
Both Silviu-Cs Phoenix Brasov
Botond Laszlofy - Csm Vsk Csikszereda Miercurea Ciuc
Bratoloveanu Razvan Csm Tg Jiu
Brustur Ionel Cs Muresul/Bc Sirius Tg Mures
Bujdei Danut - C.S. Triumph Radauti
Capusan Virgiliu Cs Agronomia
Carmen Popescu Css Craiova
Catana Emil - Acs For You – Apahida
Catinean Simona - Lapi Dej
Ceausu Daniela Lps Viitorul Pitesti
Chiruș Alexandru C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - Acs Champions
Ciorogaru Radu - Acs Cormoran Constanta
Ciprian Enache-Acs Dan Dacian
Ciubancan Mandica Csolimpia
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi Bucuresti
Comanescu Cristian - Csm Moinesti
Constantin Andrei - Abc Play
Constantin Dan - Bc Lynx Ploiești
Constantin Dumitrache - Cs Olimpia
Constantin Liliana- Abc Play
Constantinescu Anda -Brasov Acs Kids Tampa
Cornelia Enescu- Acs Dan Dacian
Coroama Ramona Css1 Constanța
Cosma Andrei U Bt Cluj Napoca
Cosmin Blagoi
Crăciun Cristian -Premium Sibiu
Cristian Achim Csm Oradea
Cristian Paraschiv - Acs Primo Megaball Pitesti
Csutak András-Acs Kse Tg.Secuiesc
Cures Alin Lps Bihorul Oradea
Cușceac Carmen Olimpia Bucuresti
Cușceac Petre Olimpia Bucuresti
Dalibor Destanovic - Academia De Baschet Phoenix Galati
Dan Asanache Csm Râmnicu Sărat
Dan Dacian-Acs Dan Dacian
Dan Ioan - Cso Voluntari
Dan Militaru Cs Rapid
Dan Raluca - Lps Alba-Iulia
Daniel Vasile Css Craiova
Danila Radu - Acs Baller Buc
Darko Pandurovic Alpha Sibiu
Dăscălescu Florin - Bc Starters Iași
Davcik Zdenko-Cs Agronomia
Dimitris Rasty - Colegiul National Aurel Vlaicu
Dohi Andrei : Nordic Basketball Baia Mare
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Manuel Css Sibiu
Dragos Cristian Dragnea - Acs Pantera Baschet Ploiesti
Dragusanu Mihai - Css Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrescu Vlad - Css4 Lumina Wolves
Emilia Ioan -Iced Bucuresti
Eugen Ilie Csm Galați
Farkas Alpar - Lt Nagy Mozes/Kse
Feflea Ioan - Csm Oradea
Florentina Uta-Acs Dan Dacian
Gasca Marius- Css Baschet Team Giurgiu
Gavaller Armand Css Sighet
Geleriu Madalina
Georgescu Cristian - Csu Stiinta Buc
Ghisoi Ciprian Csu Brasov
Giannis Koukos Universitatea Cluj
Gliga Alexandru-Css Targu Jiu
Goran Vrkic - Csu Sibiu
Grecu Alexandru -Css Tulcea
Grecu Mihaela-Css Tulcea
Grunwald Gyorgy U-Bt Cluj-Napoca
Gyori-Kaed Bey Aref - Mp Sport Timișoara
Hartman Sorin Csu Ploiesti
Hegedus Mihai- Acs Crossover Deva
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Hobaj Levente - Css Gheorgheni
Horlescu Iulian Paul-Bc Starters Iași
Ion Loredana Css -Csm Ploiesti
Ionut Savulescu-Acs Sega Baschet Bucuresti
Iurian Mioara Acs U-Bt Cluj-Napoca
Ivan Gemaljevic-Serbia
Jakab Agnes Acs Smart Basketball Team Cluj-Napoca
Jerebie Maria-Magdolna,B.C.Galactica Brasov
Kajdacsi Judit-Acs Sepsi
Karsai David Mark - Acs Baschet Star Oradea
Kászoni Boglárka-Acs Kse Targu Secuiesc
Kokovay Krisztina- Acs Baschet Star Oradea
Kokovay Melania - Acs Baschet Star Oradea
Kovacs Alexandru Acsfireballs Sibiu
Lancranjan George - Lps Alba Iulia
Lapuste Flavius, U Bt Cluj-Napoca
Laura Lungu Acs Champions
Laura Nacu - Bc Evolution Bucuresti
Lavinia Nastrut - Bc Magic Satu Mare
Ljubomir Kolarevic
Lupu Anatolie - Css Unirea Iași
Lupusavei Silviu Bc Rising Stars
Marcu Nicusor L.P.S. Alba Iulia.
Marian Cerne - Acs Wolf Pack
Marian Emilia Css Unirea Iasi
Marian Enache- Csm Târgoviște
Marius Bulancea-Rapid Bucuresti
Marius Cristian Niculescu - Bc Fan Baschet Otopeni
Matei Raluca
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Melnic Eugeniu Csm Ploiesti
Mesaros Anamaria - Acs Baschet Star Oradea
Mihai Iosif Bc Evolution București
Mihai Silvasan - U-Bt Cluj Napoca
Mikes Dragoslava - Acs Sepsi Sic
Milan Sokic Cs Agronomia
Milorad Perovic Cluj
Mîndru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Minescu Ioan -Acs Kse Tg.Secuiesc
Mioara Chitu- Css Bega Timisoara
Mirita Catalin- Lynx Ploiesti
Moldovan Răzvan-Css Lucian Blaga Reghin
Monica Ady, Abc Play, Bucuresti
Munteanu Florin- Csm Lps Focșani
Muşat Simona Acs U-Bt Cluj-Napoca
Nagy Kinga Katalin Csm Miercurea Ciuc
Nagy Marius Acs Playball
Neagu Ana Maria Css 5
Neagu Dumitru Css 5
Negru Laurentiu - Bc Galactica Brasov
Negru Laurentiu - Bc Galactica Brasov
Nemes Aron Css Sf. Ghe
Nenad Mrinkovic
Nenad Shone Markovic- Scm Timisoara
Nicoara Calin - Wildcats Baia Mare
Nicolae Cristian -Css Giurgiu
Nicolescu Mihai Iulian Mcm Târgoviște
Nikola Aksentijević- Alpha Basketball Team Sibiu
Nita Daria Alexandra - Cs Juniors Craiova
Niță Niculae- Gladiatorii
Olteanu Alexandru - Asociatia Baschet Club Athletic Constanta
Onaca Suzana - Cn Mihai Eminescu Oradea
Oprea Adrian Catalin
Oprea Cătălin- Fly Oc Constanța
Orishadare Toyin - Acs Toyin Constanta.
Osan George - Bc Magic Satu Mare
Parnia Ovidiu Cs Tonika Pucioasa
Pascu Horia U-Bt Cluj Napoca
Pavlovic Nikola Csu Sibiu
Petre Gabriela Alpha Basketball Sibiu
Petru Czmor - Scm Timișoara
Petrut Mihai
Pinter Ioana Cs Rapid
Pintilie Constantin Bc Starters Iasi
Ploscar Cosmin Ioan - Css Mediaș
Pop Calin - Csm Oradea
Pop Gabriela Ramona-Baschet Club Athletic Constanța
Popa Carmin Phoeniemz Constanta
Popa Mihai-Csm Mediaş
Popa Sergiu U-Bt Cluj-Napoca
Popescu Carlos - Csm Targu Jiu
Popescu Cristian Constantin - Cs Tonika Pucioasa
Popescu Mihai Sorin---Lps Viitorul Pitesti
Pricop Adriana Lps Css Satu Mare
Radovan Markovic - Csm Oradea
Raut Laurentiu- C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Romanovschi Robert - Cs Fly Oc Constanta
Rotariu Liviu - Acs Sto-Mart Iasi
Rusu Andrei Css 4 Lumina Wolves
Rusz Istvan-Acs Sepsi Sic
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu Bcm Pitesti
Savu Corina Css-Csm Ploiesti
Serban Alexandru Acs Champions
Serban Alexandru Acs Champions
Serban Catalina Acs Dan Dacian
Șerbănescu Cosmin - Baschet Club Dan Dacian
Sipoș Alin
Sîrbu Alexandru Acs Phoenix Suceava
Slobodan Kalinic Css4 Lumina Wolves
Staicu Marius Cristian Abc Leii București
Stamatoiu Maria A. C. S. Champions
Stejar Bogdan - A. C. S. Phoenix Suceava
Stetca Emil - Asc Lucky Dragons Tg. Mures
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Tace Flavius T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-Csm Satu Mare
Tapardel Sergiu Acs Sega Baschet Bucuresti
Teodorascu Tudose L.P.S.Galati
Țepeș Greuruș Mihaela, Css Bacău
Theodosios Paralikas Bcmu Fc Arges Pitesti
Tiperciuc Andrei - Acs Phoenix Suceava
Tiron Oana Lps Galati
Toader Rareș Isports Ploiesti
Toma Larisa -Csm Târgoviște
Tonea Marian Acs Primo Megaball Pitești
Totolici Mircea Emil - Acs Cuza Pirates Braila
Tudor Dumitrescu Nbs Cluj-Napoca
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc București
Valerian Netolitzchi -Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Alexandru Css4
Vatră Răzvan-Constantin - Club Sportiv Național Iași
Vera Gavrila Css Bega Timisoara
Veres Attila - Acs Rookies Oradea
Vlad Bota
Vlad Simina - C.S.S. Salonta
Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov
Zoran Vranes Csm Oradea

 

 

Prezență curs 7-Catalin Tanase

Acea Cristina - BC FAN BASCHET si CN AUREL VLAICU
Achim Alin - BC Slam Buc
Aldulea Robert - CSS Brasovia
Alex Radu - University of Worcester (& Cardiff Archers)
Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - CS Olimpia Bucuresti
Alin Culea - CS Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - BC Athletic Constanta
Anda Constantinescu Acs Kids Tampa Brasov
Andrada Miron LPS Galati
Andronic Cristian - SLAM Basketball
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badulescu Alexandru-Baschet Club Slam
Balanica Bogdan Csm Galati
Barbu Cosmin - ABC Laguna Bucuresti
Bianca Barbu - ACS Isports Ploiesti
Boca Vasile CSS Sighetu Marmației
Bogdan Amariucai-Leii Bucuresti
Boian Valentin Octavian C.S.A. Steaua
Bordás Noémi-Ágota CSS Sfantu Gheorghe
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
Bota Vlad - Universitatea Cluj
Botond Laszlofy - CSM VSK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
Bratoloveanu Razvan CSM TG JIU
Brustur Ionel -Cs Muresul/BC Sirius Târgu Mures
Calancea Dan
Capusan Virgiliu CS Agronomia
Carmen Popescu CSS CRAIOVA
Catinean Simona - LAPI DEJ
Ceausu Daniela -Lps Viitorul Pitesti
Chiruș Alexandru - C.S.S TULCEA
Ciorogaru Radu - ACS Cormoran Constanta
Ciprian Borcila - CSS Buzau
Clapon Gabriel-CSS UNIREA IASI
Cocuz Eugen Cristian C.S. FLY O.C. Constanța
Comanescu Cristian - CSM Moinesti
Constantin Andrei-Abc Play
Corneanu iulian - Ingerii Baniei Craiova
Corodi Silviu/LPS Viitorul Pitesti
Cosmin Blagoi
Cosmin Șerbănescu
Craciun Cristian ACS Premium Sibiu
Cristea Valerio - ABC Blue Sharks Constanța
Cristian Achim CSM Oradea
Cristian Paraschiv - ACS PRIMO Megaball Pitesti
Cristina Tămaș Css Gloria Arad
Cușceac Carmen OLIMPIA Bucuresti
Cușceac Petre OLIMPIA Bucuresti
Dan Asanache CSM Râmnicu Sărat
Dan Dacian-ACS Dan Dacian
Dan Ioan - CSO Voluntari
Dan Raluca - LPS ALBA-IULIA
Darko Pandurovic ALPHA SIBIU
David Foca - Slam Targoviste
Dăscălescu Florin - Bc Starters Iași
Dimitris Rasty - Colegiul National Aurel Vlaicu
Domokos Kinga Reka - LT Nagy Mozes
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Iulian - Academia de baschet Phoenix Galati
Dragos Dragnea Cristian - ACS PANTERA BASCHET PLOIEȘTI
Dragusanu Mihai - CSS Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrescu Vlad - CSS4 Lumina Wolves
Eduard Kirr - Alpha Basketball Sibiu
Elena Ciobanu- CS Olimpia Bucuresti
Emilia IOAN - ICED BUcuresti
Enache Marian CSM TÂRGOVIȘTE
ENESCU CORNELIA - Acs DAN DACIAN
Farkas Alpar - LT Nagy Mozes/KSE
Feflea Ioan - CSM Oradea
Fertigan Alexandru ACS ROTH
Florentina Uta , Dan Dacian
Gabriel Busu – Superfly
Giannis Koukos Universitatea Cluj
GLIGA ALEXANDRU-CSS TARGU JIU
Grecu Alexandru CSS Tulcea
Grecu Mihaela CSS Tulcea
Harman Ioan- Sorin
Hegedus Mihai- Acs Crossover Deva
Hurmuz Andra - Dan Dacian
Ilie Eugen CSM Galati
ion loredana css-csm Ploiesti
Iozu Rafael - Lumina Wolves
Iurian Mioara ACS U-BT Cluj-Napoca
IVAN GEMALJEVIC
Ivanovici Bogdan - ABC Athletic Constanta
Jakab Agnes ACS Smart Basketball Team
Jakab Cristian ACS Lucky Dragons Tg. Mures
Karsai David Mark - ACS Baschet Star Oradea
Kaszoni Boglarka-Acs KSE Targu Secuiesc
Kokovay Krisztina- ACS Baschet Star Oradea
Lancranjan George - Lps Alba Iulia
Lapuste Flavius, U BT Cluj-Napoca
Laura Lungu ACS Champions
Laura Nacu - BC Evolution Bucuresti
Lavinia Nastrut - BC Magic Satu Mare
Lipan Alexandru - Speed Bucuresti
Liviu Zahaia - C.S.HEART Drobeta
LUPU ANATOLIE - CSS UNIREA IAȘI
Marcu Nicusor L.P.S.Alba Iulia.
Maria Rosianu- Magic Champion
Marian Emilia CSS UNIREA IASI
Marinkovic Nenad-CSU Brasov
Marius Cristian Staicu – ABC LEII
Marius Stoican - ACS PlayBall
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Miclea Andrei Valentin Css4 București
Mihai Iosif BC Evolution București
Mihai Racovitan - U-BT Cluj-Napoca
Mikes Dragoslava- ACS Sepsi Sic
Milan Sokic CS Agronomia
Mioara Chitu- Css Bega Timisoara
Miruna Crâsnic CSM Targoviste
Moldovan Răzvan-Css Lucian Blaga Reghin
Muntean radu css LuminaWolves
Munteanu Florin- Csm Lps Focșani
Nagy Kinga Katalin CSM MIERCUREA CIUC
Nagy Marius ACS PlayBall
Negru Laurentiu - BC Galactica Brasov
Nicolae Cristian CSS Giurgiu
Nita Daria Alexandra - CS Juniors Craiova
Nită Niculae - Gladiatorii
Olteanu Alexandru - Asociatia Baschet Club Athletic Constanta
Onaca Suzana CN Mihai Eminescu Oradea
Orishadare Toyin- ACS Toyin Constanta
Osan George - BC Magic Satu Mare
Osztalos Ioan, CSS Brasovia
Ovidiu Coniac- ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Paul Nicolae CSS Craiova
PAVEL MIRELA -ACS DECENEU TULCEA
Pavlovic Nikola CSU Sibiu
Petris Alexandru - For You Cluj-Napoca
Petrisor Micu- A.C.S Cuza Pirates Braila
Petrovski Slobodan PBG Bucharest
Petru Czmor - SCM TIMIȘOARA
Pinter Ioana CS RAPID
Pintilie Constantin BC STARTERS IASI
Piperea Costina - CSS Alexandria
Piperea Madalin - CSS Alexandria
Ploscar Cosmin - CSS MEDIAȘ
Pop Gabriela Ramona- Baschet Club Athletic Constanța
Popa Carmin Phoenix Constanta
Popa Sergiu U-bt Cluj-Napoca
Popescu Carlos - CSM Tg-Jiu
Popescu Claudia Alina - Alpha Sport Team Sibiu
Rosu Eugen-Csu Brasov
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu BCM Pitesti
SAVU CORINA CSS-CSM PLOIESTI
Scheiner Valeria, Lps Bihorul Oradea
Solea Andrei BC Lions Craiova
Spînu Bogdan. CSȘ Sibiu
Stafie Ovidiu - Castorii Suceava
Stamatoiu Maria A.C.S.Champions
Stan Elena Abc Laguna Buc
Stefan Berinde - Solaris Ploiesti
Stefanescu Catalin - CSM Galati
stejar bogdan - acs phoenix suceava
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Tace Flavius T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-CSM Satu Mare
Tapardel Sergiu ACS Sega Baschet BUCURESTI
Teodorescu Cristian CNAV
Tiperciuc Andrei - ACS Phoenix Suceava
Toma Larisa -Csm Târgoviște
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Tudor Dumitrescu NBS Cluj-Napoca
Țepeș Greuruș Mihaela, CSS BACĂU
Urian Valentin Ioan-LPS Alba Iulia
Usurelu Claudia - ABC Play Bucuresti
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc București
Valerian Netolitzchi -Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Alexandru CSS4 București
Veljko Perovic - Sportul Studetesc
Vera Gavrila CSS BEGA TIMISOARS
Vlad Gabriela - CS Steaua Magic
Vlad Simina - C.S.S. SALONTA
Zeljko Bubanja - ACS TRANSILVANIA BRASOV
ZIGULI ALEXANDRU CSM PITESTI
Zoran MIkes ACS Sepsi SIC

Curs 6- Cosmin Radu

Acea Cristina - BC FAN BASCHET si CN AUREL VLAICU
Adina Lovasz - BC Slam
Adrian Petreanu - CSM București
Adrian Rosu - CSM Targu Jiu
Aldulea Robert - CSS Brasovia
Alecu Cornel - Total Sport Bucuresti
Alexandra Iacobini - CSS4 Lumina Wolves
Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - CS Olimpia Bucuresti
Alexandru Daniel Alexandru - CSS Targoviste
Alexandru Rubint - CSU Sibiu
Alin Culea - CS Phoenix Stiinta Constanta
Alin Roșu - LPS Bihorul Oradea
Alina Serban - BC Athletic Constanta
Alionescu Claudiu - CSM Targu Jiu
andrei beatu - acs dan dacian bucuresti
Andronic Cristian - SLAM Basketball Academy
Anghel Alexandra - ABC Laguna
Anghel Dumitru - ACS Stars 2012 Iasi
Anton Călin - CSS Sibiu
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badea Andrei - LPS Viitorul Pitesti
Badea-Miss Georgian - CSUCB Tg-Jiu
Badulescu Alexandru- Baschet Club Slam Bucuresti
Balanica Bogdan – CSM Galati
Baltaru Paul Razvan - Cs Otopeni
Bascoveanu Ionut - CSU Știința București
Batin Mircea CSS Viitorul Cluj-Napoca
Bernad Levente - Css Sfantu Gheorghe
Bianca Barbu - ACS Isports Ploiesti
Boca Vasile - CSS Sighetu Marmației
Bochis Cornel - CSS VIITORUL
Bogdan Alecu - ACS iSports Ploiesti
Bogdan Amariucai - Leii Bucuresti
Bogdan Lavric - Artesania Bucuresti
Boian Valentin Octavian - C.S.A. Steaua
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
BORȘ Stefania - CSS2 BUCUREȘTI
Both Silviu -CS Phoenix Brasov
Botond Laszlofy - Csm Vsk Csikszereda Miercurea Ciuc
Botos Vilmos - Bc Sirius
Bratoloveanu Razvan CSM TG JIU
Butnaru Sorin Petrut - CSS Bacau
Căpusan Virgiliu - CS Agronomia
Carmen Popescu - CSS CRAIOVA
Catalin Burlacu - csa steaua
Catalin Tanase - CSS Targoviste
Cătălin Voiculescu - Cs Otopeni
Catinean Simona - LAPI DEJ
Cazanoschi Gelu – CSM Galati
Ceausu Daniela-LPS Viitorul Pitesti
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - ACS Champions
Ciorogaru Radu - ACS Cormoran Constanta
Ciubancan Mandica CS Olimpia
Clapon Gabriel - CSS UNIREA Iasi
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi
Cocuz Eugen Cristian - C.S. FLY O.C. Constanța
Comanescu Cristian - CSM Moinesti
Constantin Dumitrache – Olimpia
Constantin Liliana - ABC Play
Constantin Nicoleta - CSS6 Bucuresti
Constantin Victor - CSM Bucuresti
Constantinescu Anda Brasov Acs Kids Tampa
Corina Morosan - Css Bega Timisoara
Cornelia Enescu - A.C.S. Dan Dacian
Coroama Ramona - CSS1 Constanța
Cosmin Barbu - ABC Laguna Bucuresti
Cosmin Blagoi
Covaciu Florin - css viitorul - CSU cluj
Craciun Cristian - ACS Premium
Cretu Florentin - BC Lynx Ploiești
Cristea Valerio-ABC Blue Sharks Constanta
Cristian Achim - CSM Oradea
Cristian Paraschiv - ACS PRIMO Megaball Pitesti
Cristina Tămaș - Css Gloria Arad
Csutak András-ACS KSE Tg.Secuiesc
Cușceac Carmen - OLIMPIA Bucuresti
Cușceac Petre - OLIMPIA Bucuresti
DALIBOR DESTANOVIC - ACADEMIA DE BASCHET PHOENIX GALATI
Dan Asanache - CSM Râmnicu Sărat
Dan Dacian - ACS DanDacian
Dan Ioan - CSO Voluntari
Dan Raluca - LPS ALBA-IULIA
Daniel Vasile - CSS Craiova
Danila Radu - ACS Baller Buc
David Foca - Slam Bucuresti
Dimitris Rasty - Colegiul National Aurel Vlaicu
Dinu Radu – CNAV
Dohi Andrei - Nordic Basketball Baia Mare
Domokos Kinga Reka - LT. Nagy Mozes
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Iulian - Academia de baschet Phoenix Galati
Draghici Manuel CSS SIBIU
Dragusanu Mihai - CSS Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Eduard Kirr - Alpha Basketball Sibiu
Emilia IOAN - ICED Bucuresti
Enache Ciprian - acs dan dacian
Enache Marian - CSM TÂRGOVIȘTE
Feflea Ioan - CSM Oradea
Fertigan Alexandru - ACS ROTH
Fleseriu Dan - CSU SIBIU
Florentina Uta - Dan Dacian
Florin Bucuresteanu - ACS Iris Iasi
Gaitanaru Madalina- ABC LAGUNA BUC
GASCA MARIUS – CSS BASCHET TEAM GIURGIU
Gavaller Armand - CSS Sighet
Geleriu Madalina – Sibiu
Giannis Koukos - Universitatea Cluj
GLIGA ALEX – CSS TARGU JIU
Grecu Alexandru - CSS Tulcea
Grecu Mihaela – CSSTulcea
GRUNWALD GYORGY U-BT CLUJ NAPOCA
Gyori-Kaed Bey Aref - MP Sport Timișoara
Hartman Sorin-CSU Ploiesti
Hegedus Mihai - Acs Crossover Deva
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Hulpus Alexandru - Alpha Sport Team Sibiu
Hurmuz Andra - Dan dacian
Iacob Mihai Daniel - Acs Petras Neamt
Ilie Eugen - CSM Galati
Ionut Ciurariu - CS Royal Fun Buc
Ionut Savulescu-ACS SEGA BASCHET BUCURESTI
Iosif Dragoș - CS 4Team Pucioasa
Iozu Rafael - Lumina Wolves
Irimia Alexandru - U BT Cluj Napoca
Iurian Mioara ACS U-BT Cluj-Napoca
IVAN GEMALJEVIC – SERBIA
Ivan Ionel - CSS Ploiesti
Ivanovici Bogdan ABC ATHLETIC Constanta
Jiscanu Vlad - CS OTOPENI BC FAN BASCHET, CN AUREL VLAICU
KAJDACSI JUDIT - ACS SEPSI-SIC
Karsai David Mark - ACS Baschet Star Oradea
Kaszoni Boglarka – ACS KSE Targu Secuiesc
Kercsó Zoltán CSS Gheorgheni
Kincses Atila C.S.S.SIBIU
Kiss Daniel - Nordic Basketball Baia Mare
Kokovay Krisztina- ACS Baschet Star Oradea
Kokovay Melania - ACS Baschet Star Oradea
Kosztelnik Emil-Css Csm Sighetu Marmatiei
Kovacs ALEXANDRU SIBIU ACSFIREBALLS
Kovasch Norbert CSS Sfantu Gheorghe
Lancranjan George - Lps Alba Iulia
Lapuste Flavius - U BT Cluj-Napoca
László Böjte - CSM Mierucrea Ciuc
Laura Lungu ACS Champions
Laura Nacu - Baschet Club Evolution Bucuresti
Liviu Zaharia - C.S.HEART Drobeta
Ljubomir Kolarevic
Luca Ionut AXIOPOLIS CERNAVODA
Lucian Negru CSS Sibiu
LUPU ANATOLIE - CSS UNIREA IAȘI
MĂNĂSTIREANU CRISTIAN GABRIEL - CS PHOENIX CONSTANTA
Marian Emilia - Css Unirea Iasi
Marinca Eduard - Premium Basketball Sibiu
Marius Cristian Niculescu - BC Fan Baschet Otopeni
Marius Stoican - ACS PlayBall
Matache Cristian bc raptors
MATEI RALUCA MAGIC CHAMPIONS BUCURESTI
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Melnic Eugen - CSM Ploiesti
Mesaros Anamaria - ACS Baschet Star Oradea
Miclea Andrei Valentin - Css4 București
Mihai Iosif BC Evolution București
Mihai Petruț - CSM 2007 LPS FOCȘANI
Mihai Silvasan U-BT Cluj Napoca
Mihnea Vlad Ovidiu ACS PETRAS NEAMȚ
Mikes Dragoslava - ACS SEpsi Sic
Milan Mitrovic CSM CSU Oradea
Milan Sokic CS Agronomia
Militaru Dan - CS Rapid
Militaru Razvan - ACS Petras
Mindru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Minescu Ioan ACS KSE TG.SECUIESC
Mioara Chitu- Css Bega Timisoara
Mircioi Gheorghe - CSS1 CONSTANȚA
Mirita Catalin - Lynx Ploiesti
Moldovan Răzvan-Css Lucian Blaga Reghin
Monica Ady ABC Play Bucuresti
Muntean radu css LuminaWolves
Munteanu Florin -Csm Lps Focșani
Muşat Simona ACS U-BT CLUJ-NAPOCA
Nagy Kinga Katalin CSM MIERCUREA CIUC
Nagy Marius ACS PlayBall
Nemes Aron CSS Sf. Ghe
Nicolae Cristian - C.S.S Giurgiu
Nicolescu Mihai iulian MCM Târgoviște
Nini Cristina -Academia de Baschet Phoenix Galati
Nini Florin - Academia de Baschet Phoenix Galati
Niță Niculae- Gladiatorii
Olaru Alin
Olteanu Alexandru- Baschet Club Athletic Constanta
Onaca Suzana - CN Mihai Eminescu Oradea
Oprea Adrian-Catalin
Oprea Catalin - C.S. FLY O.C. Constanța
Orishadare Toyin- ACS Toyin Constanta
Osan George - BC Magic Satu Mare
Osztalos Ioan - CSS Brasovia
Ovidiu Coniac- ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Ovidiu Stochici ACS Sto-Mart Iasi
Pana Claudiu - CSS 4 Bucuresti
Paraschiv Luca Css6 Bucuresti
Pasca Sergiu - MP Sport Timișoara
Pascu Horia - U-BT Cluj Napoca
Pascu Roxana -Raptors Berceni
PAVEL MIRELA-ACS DECENEU TULCEA
Pavlovic Nikola CSU Sibiu
Petricevic Dragan – SCM BC Timisoara
Petris Alexandru - For You Cluj-Napoca
Petrisor Micu- ACS Cuza Pirates Braila
Petrovski Slobodan PBG Bucharest
Petru Czmor - SCM TIMIȘOARA
Pinter Ioana - CS RAPID
Pintilie Constantin - BC STARTERS IASI
Ploscar Cosmin Ioan - CSS MEDIAȘ
Pop Alin-Css Sighetu Marmatiei
Pop Calin - CSM Oradea
Pop Gabriela Ramona - Baschet Club Athletic Constanta
Popa Carmin Phoenix Constanta
Popa Mihai-CSM MEDIAŞ
Popa Sergiu ACS U-bt Cluj-Napoca
Popescu Alexandru Valerian
Popescu Carlos - CSM Targu Jiu
Popescu TOMA – CSM TG JIU
Pricop Adriana - LPS CSS Satu Mare
Radu Teodor Lucian -Css Tg jiu
Radulescu Mihai Alexandru- Cs Amicii Pitesti
Raut Laurentiu- C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
RENATO IUTALIM - CSS TG JIU
Romanovschi Robert - CS FLY OC CONSTANȚA
Romila Razvan ACS Dan Dacian
Rosu Eugen-Csu Brasov
Rusu Andrei - CSS4 LUMINA WOLVES BUCURESTI
RUSZ ISTVAN - ACS SEPSI-SIC
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu - BCM Pitesti
Saru Lenus ACS Vilis
Scheiner Valeria - Lps Bihorul Oradea
Serban Catalina - ACS Dan Dacian
Sipos Alin CSO Voluntari
Sîrbu Alexandru ACS Phoenix Suceava
Soare Alexandru - ACS Dan Dacian
Solea Andrei BC LIONS CRAIOVA
Soós Tibor - LPS TG MUREȘ
Sorin Dragomirescu -BC Laguna
Sorin Sidlovschi - AS Turda Wolves
Sorina Lambrino - Solaris Ploiesti
Spînu Bogdan
Srdjan Solkotovic Slam Basketball Academy
Stafie Ovidiu - Castorii Suceava
Stamatoiu Maria A.C.S.Champions
Stefan Berinde - Solaris Ploiesti
Stefana Botos ACS U-BT Cluj-Napoca
Stefanescu Catalin – CSM Galati
Stejar Bogdan - ACS Phoenix Suceava
Stetca Emil - ASC Lucky Dragons Tg. Mures
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
SUFARIU NARCIS LPS PITESTI
Sutu Alexandra
Tace FlaviusT-Pack Ploiești
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-CSM Satu Mare
Teodorascu Tudose Nepotu L.P.S. Galati
Teodorescu Cristian – CNAV Bucuresti
Țepeș Greuruș Mihaela, CSS BACĂU
Theodosios Paralikas - BCMU FC Aarges Pitesti
Tiperciuc Andrei - ACS Phoenix Suceava
Tiron Oana LPS GALATI
Toader Rareș- Isports Ploiesti
Toma Larisa-Csm Târgoviște
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Trandafirescu Gabriela - CSS Targoviste
Trif George - CSM TG Mures
Tudor Dumitrescu NBS Cluj-Napoca
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc București
Valerian Netolitzchi /Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Alexandru CSS4
Veljko Perovic- Sportul Studentesc
Vera Gavrila CSS BEGA TIMISOARA
Veres Attila - ACS ROOKIES Oradea
Vlad Alexandru -Cso Voluntari
Vlad Dumitrescu - Lumina Wolves
Vlasceanu Alexandru - SCM U Craiova
Vochin Eduard – ABC Laguna Bucuresti
Vranes Zoran CSM Oradea
Vulpoiu Bogdan Club Sportiv Elite Basketball
Zdenko Davcik - CS Agronomia
Zeljko Bubanja - ACS TRANSILVANIA BRASOV
Zoly Safar CSA Steaua
Zoran Mikes - ACS Sepsi SIC

Prezenta curs 5- Manuel Angel Rodriguez Escudero 

 

Acea Ciocan Cristina - BC FAN FASCHET si CN AUREL VLAICU
Achim Alin - BC Slam buc
Adrian Manciu - A.C.S Vikings Iași
Adrian Rosu CSM Targu jiu
Aldulea Robert - CSS Brasovia
Alecu Cornel - TOTAL SPORT Bucuresti
Aleksandar Todorov - SCM Craiova
Alexandra Iacobini - CSS4 Lumina Wolves
Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - CS Olimpia Bucuresti
Alexandru Rubint - CSU Sibiu
Alin Culea - CS Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - BC Athletic Constanta
Alionescu Claudiu - CSM Targu Jiu
Andra Paun Adiohos - CSS Targoviste
Andrei Beatu - acs dan dacian bucuresti
Andrei Cojuhari - ACS Vikings Iași
Andronic Cristian - SLAM Basketball Academy
Anghel Alexandra - Abc Laguna Bucuresti
Anghel Dumitru - ACS Stars 2012 Iasi
Anton Călin - CSS Sibiu
Anton Daniel - ACS DAN DACIAN
Arsene Mihai - Acs Soimii Albi Bucuresti
Balanica Bogdan - CSM Galati
Baltaru Paul Razvan - Cs Otopeni
Barbu Cosmin - ABC Laguna Bucuresti
Bascoveanu Ionut - CSU STIINTA BUCURESTI
Batin Mircea - CSS Viitorul Cluj-Napoca
Berceanu Ionuț - CS Amicii Baschetului București
Bernad Levente - Css Sfantu Gheorghe
Bianca Barbu - ACS Isports Ploiesti
Boca Vasile - CSS Sighetu Marmației
Bochis Cornel - CSS VIITORUL CJ
Bogdan Amariucai - ABC Leii Bucuresti
Bogdan Lavric - Artesania Bucuresti
Bogdan Stancut - CSS4 Lumina Wolves
Boian Valentin Octavian - C.S.A. Steaua
BONDOR BOGDAN - VALBON ARAD
Bordás Noémi Ágota - CSS Sfantu Gheorghe
Bors Irina - Ingerii Baniei Craiova
Bota Vlad - CS Universitatea Cluj
BOTH SILVIU - CS PHOENIX BRASOV
Botond Laszlofy - CSM Vsk Csikszereda Miercurea Ciuc
Bratoloveanu Razvan - CSM TG JIU
Bujdei Danut - CS Triumph Radauti
BUTNARU SORIN PETRUT - CSS BACAU
Capusan Virgiliu - CS Agronomia
Catalin Burlacu - csa steaua
Catalin Naziru - Abc Shooting Stars
Catinean Simona - LAPI DEJ
Ceausu Daniela- LPS Pitesti
Chiruș Alexandru C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - ACS Champions
Ciocan Ovidiu - CS FLY OC Constanta
Ciorogaru Radu - ACS Cormoran Cța
Ciubancan Mandica - Cs Olimpia Buc
Ciurariu Ionut - CS Royal Fun Bucuresti
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi Bucuresti
Cocuz Eugen Cristian - C.S. FLY O.C. Constanța
Comanescu Cristian - CSM Moinesti
CONSTANTIN DUMITRACHE - CS OLIMPIA
Constantin Nicoleta - Css6
Corina Morosan - Css Bega Timisoara
Cornelia Enescu - ACS Dan Dacian
Corodi Silviu - LPS Viitorul Pitesti
Cosmin Blagoi Covaciu Florin - css viitorul-CSU cluj
Craciun Cristian - ACS Premium Sibiu
Cretu Florentin - BC Lynx Ploiești
Cristi Bondor - Valbon Arad
Cristian Achim - CSM Oradea
CRISTIAN Paraschiv - ACS PRIMMO Megaball – Pitesti
Csutak András - ACS KSE Tg.Secuiesc
Cușceac Carmen - OLIMPIA Bucuresti
Cușceac Petre - OLIMPIA Bucuresti
Daineanu Teo Cristian - BC Athletic Constanta
DALIBOR DESTANOVIC - ACADEMIA DE BASCHET PHOENIX GALATI
Dan Asanache - CSM Râmnicu Sărat
Dan Dacian - ACS Dan Dacian
Dan Donca - Wildcats Baia Mare
Dan Ioan - CSO Voluntari
Dan Militaru - CS Rapid
DAN POPA - CSS-CSM MEDIAS
Dan Raluca - LPS ALBA-IULIA
Daniel Alexandru - CSS TARGOVISTE
Daniel Vasile - CSS Craiova
Daniel Vasile CSS Craiova
Danila Radu - ACS Baller Buc
Dăscălescu Florin - Bc Starters Iași
Davcik Zdenko - CS Agronomia
David Victor - Cs Dinamo
Dinu Radu – CNAV
Dohi Andrei : Nordic Basketball Baia Mare
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Iulian - Academia de baschet Phoenix Galati
Draghici Manuel CSS SIBIU
Dragos Cristian Dragnea - ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Dragusanu Mihai - CSS Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrescu Sergiu - Bc slam
Eduard Kirr - Alpha Basketball Sibiu
Emilia IOAN - ICED Bucuresti
Enache Ciprian - Acs dan dacian
Farkas Alpar - LT Nagy Mozes/KSE
Feflea Ioan - CSM Oradea
FLESERIU DAN - CSU SIBIU
Florea Iulian - ABC Shooting Stars
Florentina Uta - ACS Dan Dacian
Florin Bucuresteanu - ACS Iris Iasi
Gabriel Stoclosa - A.C.S. Dan Dacian
GASCA MARIUS CSS - BASCHET TEAM GIURGIU
Gavaller Armand - CSS Sighet
Geleriu Madalina –
Gelu Cazanoschi - C S M Galati
Georgescu Cristian - Csu Stiinta buc
Ghisoi Ciprian - CSU BRASOV
Giannis Koukos - Universitatea Cluj
GLIGA ALEX -CSS TARGU JIU
Grecu Alexandru - CSS Tulcea
GRUNWALD GYORGY - U-BT CLUJ-NAPOCA
Hartman Sorin - CSU Ploiesti
Hegedus Mihai - Acs Crossover Deva
Hobaj Levente - CSS Gheorgheni
Horlescu Iulian Paul – BC Starters Iași
Hurmuz Andra - ACS Dan Dacian
Iacob Mihai Daniel - Acs Petras Neamt
Iacobini Adrian - CSS 4 Bucuresti
Ionut Savulescu – ACS SEGA BASCHET BUCURESTI
Iozu Rafael - CSS4 Bucureşti
Irimia Alexandru -U BT CLUJ NAPOCA
Iurian Mioara – ACS U-BT Cluj-Napoca
IVAN GEMALJEVIC
Ivan Ionel - Css Ploiesti
Ivanovici Bogdan - ABC Athletic Constanta
Jakab Agnes - ACS Smart Basketball Team
Jerebie Maria-Magdolna - B.C.Galactica Brasov
Jiscanu Vlad
KAJADACSI JUDIT - ACS SEPSI-SIC
Karsai David Mark - ACS Baschet Star Oradea
Kiss Daniel - Nordic Basketball Baia Mare
Kokovay Krisztina- ACS Baschet Star Oradea
Kokovay Melania - ACS Baschet Star Oradea
Kosztelnik Emil- Css Csm sighetu Marmatiei
KOVACS ALEXANDRU – ACSFIREBALLS
Kovasch Norbert - CSS Sfantu Gheorghe
Lancranjan George - Lps Alba Iulia
Lapuste Flavius - U BT CLUJ-NAPOCA
László Böjte - CSM Miercurea Ciuc
Laura Nacu - Baschet Club Evolution Bucuresti
Lavinia Nastrut - BC Magic Satu Mare
Lili Barbu - BC Slam Bucuresti
Liviu Zaharia - C.S.HEART Drobeta
Luca Ionut - AXIOPOLIS CERNAVODA
Lucian Filip - Universitatea Cluj
Lucian Negru - CSS Sibiu
Lungu Laura - ACS Champions
LUPU ANATOLIE - CSS UNIREA IAȘI
Lupusavei Alexandra - Asoc.BC Rising Stars
Man Sebastian - Wildcats Baia Mare
Mănăstireanu Cristian Gabriel - CS PHOENIX CONSTANTA
Marian Cernea - ACS Wolf Pack
Marian Emilia - Css Unirea Iasi
Marian Enache - CSM TÂRGOVIȘTE
Marinca Eduard - Premium Basketball Sibiu
Marinkovic Nenad - CSU Brasov
Marius Stoican - ACS PlayBall
Matache Cristian - bc raptors București
MATEI RALUCA - MAGIC CHAMPIONS BUCURESTI
Maxim Mihaela - Napoca Baschet School
Melnic Eugen - CSM Ploiesti
Mesaros Anamaria - ACS Baschet Star Oradea
Miclea Andrei Valentin - Css4 București
Mihai Iosif - BC Evolution București
Mihai Petruț - CSM 2007 LPS FOCȘANI
Mihai Racovitan - U-BT Cluj-Napoca
Mihai Silvasan - U-BT Cluj-Napoca
Mihnea Vlad Ovidiu - ACS PETRAS NEAMȚ
Mikes Dragoslava - ACS Sepsi Sic
Milan Mitrovic - CSM CSU Oradea
Milan Sokic - CS Agronomia
Militaru Razvan - ASC Petras (Piatra Neamt)
Mîndru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Mioara Chitu - Css Bega Timisoara
Mirita Catalin - Lynx Ploiesti
Miron Andrada - LPS Galati
Moraru Mădălin - acs Primo MegaBall Pitești
Muntean radu - css LuminaWolves
Munteanu Florin - Csm Lps Focșani
Nagy Marius - ACS PlayBall
Nicoara Calin - Wildcats Baia Mare
Nicolae Paul - CSS Craiova
Nini Cristina - Academia de Baschet Phoenix Galati
Nini Florin - Academia de Baschet Phoenix Galati
Niță Niculae – Gladiatorii
Olaru Alin
Onaca Suzana - CN Mihai Eminescu Oradea
Oprea Cătălin - C.S. FLY OC Constanța
Orishadare Toyin - ACS Toyin Constanta
Osan George - BC Magic Satu Mare
Osztalos Ioan - CSS Brasovia
Ovidiu Coniac - ACS PANTERA BASCHET PLOIESTI
Pana Claudiu - CSS 4 Bucuresti
Paraschiv Luca - Css6
Paraschivoiu Vlad - Baschet Club Slam Bucuresti
Parnia Ovidiu - CS Tonika Pucioasa
PAVEL MIRELA - ACS DECENEU TULCEA
Petre Gabriela - Alpha Basketball Sibiu
Petricevic Dragan - SCM BC TIMISOARA
Petris Alexandru - For You Cluj-Napoca
Petrovski Slobodan - PBG Bucharest
Pinter Ioana - CS RAPID
Pintilie Constantin - BC STARTERS IASI
Piperea Costina - CSS Alexandria
Piperea Madalin - CSS Alexandria
Ploscar Cosmin - CSS MEDIAȘ
Pop Alin - Css Sighet
Pop Calin - CSM Oradea
Pop Gabriela Ramona - Baschet Club Athletic Constanta
Popa Carmin - Phoenix Constanta
Popa Mihai - CSM MEDIAŞ
Popa Mihai Corneliu - U-BT CLUJ-NAPOCA
Popa Sergiu - ACS U-BT Cluj-Napoca
Popescu Carlos - CSM Târgu Jiu
Popescu Claudia Alina - Alpha Sport Team Sibiu
POPESCU CRISTIAN CONSTANTIN - CS TONIKA PUCIOASA
Popescu Mihai Sorin - LPS VIITORUL PITESTI
Popescu Toma Dorin - CSM TG-JIU
Prejban Ciprian - Css Bega Timisoara
Prejban Silvia - CSS BEGA TIMISOARA
Pricop Adriana - LPS CSS Satu Mare
Radovan Markovic - CSM Oradea
Raut Laurentiu - C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
RENATO IUTALIM - CSS TG JIU
Romanovschi Robert - CS FLY OC CONSTANTA
Rosianu Maria - MAGIC champions
Rusu Andrei - CSS4 Lumina Wolves Bucuresti
RUSZ ISTVAN LASZLO - ACS SEPSI-SIC
Salamon Bela - Rookies Oradea
Samoila Zoltan – ACS SEPSI SIC
Sapera Hristu - BCM Pitesti
SAVU CORINA - CSS-CSM PLOIESTI
Serban Alexandru - Acs Champions Bucuresti
Serban Catalina - ACS Dan Dacian
Simona Muşat - u-bt
Sipos Alin - Cso Voluntari
Sîrbu Alexandru - ACS Phoenix Suceava
Soare Alexandru - ACS Dan Dacian
Sorin Sidlovschi - AS Turda Wolves
Sorina Lambrino - Solaris Ploiesti
Stafie Ovidiu - Castorii Suceava
Staicu Marius Cristian - Abc Leii București
Stamatoiu Maria - ACS Champions
Stefanescu Catalin – CSM Galati
Stetca Emil - ASC Lucky Dragons Tg. Mures
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Tace Flavius - T-Pack Ploiesti
Tace Vasile - T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha - CSM Satu Mare
Theodosios Paralikas - BCMU FC Arges Pitesti
Tiperciuc Andrei - ACS Phoenix Suceava
Tiron Oana - LPS Galati
Toader Rares - Isports Ploiesti
Toroman Radenko - SCM BC Timisoara
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Trif George - CSM TG. Mures
Tudor Dumitrescu - NBS Cluj-Napoca
Urian Valentin Ioan - LPS Alba Iulia
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc București
Valeria Bondor - Valbon Arad
Valerian Netolitzchi - Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Veljko Perovic - Sportul Studentesc
Vera Gavrila - CSS BEGA TIMISIOARA
Veres Attila - ACS ROOKIES Oradea
Vranes Zoran - CSM Oradea
Vulpoiu Bogdan - Club Sportiv Elite basketball
Zeljko Bubanja - ACS TRANSILVANIA BRASOV
Zlatkovic Miroslav - BC Slam
Zoly Safar - CSA Steaua
Zoran Mikes - ACS Sepsi SIC

 

 

 

 

Prezenta curs 4-Aleksandar Todorov 

Achim Alin - Bc Slam Buc
Adina Lovasz Bc Slam
Adrian Manciu - A.C.S Vikings Iași
Adrian Rosu Csm Targu Jiu
Agapi Mihaela -Css6 Buc
Aldulea Robert - Css Brasovia
Alexandra Iacobini - Css4 Lumina Wolves
Alexandra Mara- A.C.S. Dan Dacian
Alexandru Petrut - Wildcats Baia Mare
Alexandru Rubint - Csu Sibiu
Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - Bc Athletic Constanta
Alionescu Claudiu-Csm Targu Jiu
Andra Paun Adiohos, Css Targoviste
Andrei Beatu-Acs Dan Dacian Bucuresti
Andrei Cojuhari - Acs Vikings Iași
Andronic Cristian - Slam Basketball Academy
Anghel Alexandra - Bc Laguna Bucuresti
Anghel Dumitru Acs Stars 2012 Iasi
Anica Daniel - Bc "U" Oradea
Anica Ioana-Bc U Oradea
Arsene Mihai Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badea Andrei Lps Viitorul Pitesti
Badea-Miss Georgian - Csucb Tg-Jiu
Badulescu Alexandru- Baschet Club Slam Bucuresti
Baki Szilard - Acs Gladius Tg-Mures
Balanica Bogdan Csm Galati
Baltaru Paul Razvan - Cs Otopeni
Barbu Cosmin - Abc Laguna Bucuresti
Bascoveanu Ionut- Csu Stiinta Bucuresti
Bernad Levente Css Sfantu Gheorghe
Bianca Barbu - Acs Isports Ploiesti
Boca Vasile Css Sighetu Marmației
Bochis Cornel Css Viitorul Cj
Bogdan Alecu - Acs Isports - Ploiesti
Bogdan Amariucai Leii Bucuresti
Boian Valentin Octavian C.S.A Steaua
Bondor Bogdan Valbon Arad
Bordás Noémi Ágota Css Sfantu Gheorghe
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
Borș Ștefania Css2 București
Bota Vlad- Universitatea Cluj
Both Silviu-Cs Phoenix Brasov
Botond Laszlofy - Csm Vsk Csikszereda Miercurea Ciuc
Botos Vilmos - Bc Sirius
Brustur Ionel -Cs Muresul/Bc Sirius Tg Mures
Butnaru Sorin Petruț - Css Bacău
Capusan Virgiliu Cs Agronomia
Carmen Popescu Css Craiova
Catalin Burlacu Csa Steaua Bucuresti
Cătălin Gârleanu - Css Craiova
Catalin Naziru- Abc Shooting Stars
Catalin Stefanescu Csm Galati
Catalin Tanase Css Targoviste
Cătălin Voiculescu- Cs Otopeni
Catalin Vulc - Csu Sibiu
Catana Emil _ Acs For You Apahida
Cazanoschi Gelu - Csm Galati
Ceausu Daniela- Lps Pitesti
Cenean Razvan Acs U-Bt Cluj Napoca
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea - Acs Champions
Ciocan Ovidiu Cs Fly Oc Constanta
Ciprian Enache-Acs Dan Dacian
Claudia Lacatus - Acs Baschet Soimii Albi – Bucuresti
Cocuz Eugen Cristian, C.S. Fly O.C Constanța
Comanescu Cristian - Csm Moinesti
Coniac Ovidiu-Acs Pantera Baschet Ploiesti
Constantin Nicoleta Css6
Constantin Victor - Csm Bucuresti
Corina Morosan - Css Bega Timișoara
Corneanu Nicolae Iulian - Ingerii Baniei Craiova
Cornelia Enescu- Acs Dan Dacian
Corodi Silviu - Lps Viitorul Pitesti
Cosmin Blagoi
Covaciu Florin -Css Viitorul Csu Cluj
Craciun Cristian Acs Premium Sibiu
Cretu Florentin - Bc Lynx Ploiești
Cristi Bondor Valbon Arad
Cristian Achim Csm Oradea
Cristian Bota-Scm Timisoara
Cristian Paraschiv - Acs Primo Megaall – Pitesti
Cures Alin Lps Bihorul Oradea
Cușceac Carmen Olimpia Bucuresti
Cușceac Petre Olimpia Bucuresti
Daineanu Teo Cristian- Bc Athletic Constanta
Dalibor Destanovic - Academia De Baschet Phoenix Galati
Dan Calancea
Dan Donca - Wildcats Baia Mare
Dan Ioan - Cso Voluntari
Dan Militaru Cs Rapid
Dan Popa- Css -Csm Medias
Darko Pandurovic Alpha Sibiu
Dăscălescu Florin - Bc Starters Iași
Davcik Zdenko-Cs Agronomia
David Foca - Slam Bucuresti
David Victor Cs Dinamo
Dimitris Rasty - Colegiul National Aurel Vlaicu
Domokos Kinga Reka - Liceul Teoretic Nagy Mozes
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Iulian - Academia De Baschet Phoenix Galati
Draghici Manuel Css Sibiu
Dragos Cristian Dragnea - Acs Pantera Baschet Ploiesti
Dragusanu Mihai - Css Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs. Dan Dacian
Eduard Kirr - Alpha Basketball Sibiu-
Emilia Ioan -Iced Bucuresti
Farkas Alpar - Lt Nagy Mozes/Kse
Feflea Ioan - Csm Oradea
Fertigan Alexandru Acs Roth Baia Mare
Fleseriu Dan- Csu Sibiu
Florea Iulian - Abc Shooting Stars Buftea
Florentina Uta-Acs Dan Dacian
Florin Bucuresteanu, Acs Iris Iasi
Fodor Tibor L.P.S-Tg.Mures
Gabriel Busu – Superfly
Gabriel Stoclosa-A.C.S. Dan Dacian
Gaitanaru Madalina -Abc Laguna Buc
Gasca Marius Css-Baschet Team Giurgiu
Geleriu Madalina Sibiu
Georgescu Cristian - Csu Stiinta Buc
Ghisoi Ciprian Csu Brasov
Giannis Koukos Universitatea Cluj
Gliga Alex -Css Targu Jiu
Grunwald Gyorgy U-Bt Cluj Napoca
Hârbu Alexis - Wild Cats Baia Mare
Hartman Sorin Csu Ploiesti
Hegedus Mihai Acs Crossover Deva
Helcioiu George Paul - Dinamo Stiinta Bucuresti
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Horlescu Iulian Paul- Bc Starters Iași
Hulpuș Alexandru - Alpha Sport Team Sibiu
Iacobini Adrian - Css 4 București
Ion Loredana -Css-Csm Ploiesti
Ionescu Sorin - Acs Soimii Albi
Ionut Savulescu-Acs Sega Baschet Bucuresti
Iosif Dragoș Cs 4team Pucioasa
Irimia Alexandru -U Bt Cluj Napoca
Iurian Mioara Acs U-Bt Cluj-Napoca
Ivan Gemaljevic-Serbia
Jakab Agnes - Acs Smart Basketball Team
Jakab Cristian Acs Lucky Dragons Tg.Mures
Jerebie Maria-Magdolna,B.C.Galactica Brasov
Kajdacsi Judit- Acs Sepsi-Sic
Karsai David Mark - Acs Baschet Star Oradea
Kászoni Boglárka-Acs Kse Targu Secuiesc
Kincses Atila C.S.S.Sibiu
Kiss Daniel- Nordic Basketball Baia Mare
Kokovay Krisztina - Acs Baschet Star Oradea
Kokovay Melania - Acs Baschet Star Oradea
Kosztelnik Emil-Css Csm Sighetu Marmatiei
Kovacs Alexandru Acs Fireballs Sibiu
Kovasch Norbert Css Sfantu Gheorghe
Lapuste Flavius, U Bt Cluj-Napoca
László Böjte - Csm Miercurea Ciuc
Laura Lungu Acs Champions
Laura Nacu - Baschet Club Evolution Bucuresti
Lili Barbu - Bc Slam Bucuresti
Lipan Alexandru - Speed Bucuresti
Liviu Zaharia - C.S.Heart Drobeta
Ljubomir Kolarevic
Lucian Filip Universitatea Cluj
Lucian Negru Css Sibiu
Lupusavei Alexandra - Asoc. Bc Rising Stars
Lupusavei Silviu Bc Rising Stars
Man Sebastian- Wildcats Baia Mare
Manea Daniela Css Craiova
Marcu Nicusor L.P.S. Alba Iulia
Marian Cernea - Acs Wolf Pack
Marian Emilia Css Unirea Iasi
Marius Cristian Niculescu - Bc Fan Baschet Otopeni
Matache Cristian Bc Raptors
Matei Raluca, Magic Champions Bucuresti
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Melnic Eugen Csm Ploiesti
Miclea Andrei Valentin Css4 București
Mihai Iosif Bc Evolution București
Mihai Racovitan - U-Bt Cluj-Napoca
Mihnea Vlad Ovidiu Acs Petras Neamț
Mikes Dragoslava-Acs Sepsi Sic
Milan Mitrovic Csm Csu Oradea
Milan Sokic Cs Agronomia
Mindru Ciprian-Axiopoliscernavoda
Mioara Chitu Css Bega Timisoara
Miron Andrada- Lps Galati
Miron Andrada- Lps Galati
Miruna Crâsnic Csm Targoviste
Moldovan Răzvan Css Lucian Blaga Reghin
Monica Ady, Abc Play, Bucuresti
Moraru Madalin Acs Primo Megaball Pitesti
Munteanu Florin - Csm Lps Focșani
Nagy : Nagy Marius Acs Playball
Nagy Istvan Lps Tg-Mures
Negru Laurentiu - Bc Galactica Brasov
Nemes Aron - Css Sf. Gheorghe
Nenad Markovic - Scm Timisoara
Nica Paula, Acs Baller Bucuresti
Nicoara Calin - Wildcats Baia Mare
Nicolae Cristian - C.S.S Giurgiu
Nicolescu Mihai Iulian Mcm Târgoviște
Nikola Aksentijević- Alpha Basketball Sibiu
Nini Florin -Academia De Baschet Phoenix Galați
Nita Daria Alexandra - Cs Juniors Craiova
Niță Niculae - Gladiatorii
Olaru Alin
Olteanu Alexandru - Baschet Club Athletic Constanta
Onaca Suzana C.S. Cn Mihai Eminescu Oradea
Oprea Cătălin- Fly Oc Constanța
Orishadare Toyin - Acs Toyin Constanta
Osztalos Ioan, Css Brasovia
Paraschiv Luca Css 6
Paraschivoiu Vlad - Baschet Club Slam Bucuresti
Pasca Sergiu Mp Sport Timișoara
Pascu Horia U-Bt Cluj Napoca
Pavel Mirela -Acs Deceneu Tulcea
Petreanu Adrian - Csm București
Petricevic Dragan-Scm Bc Timisoara
Petris Alexandru For You Cluj-Napoca
Petrisor Micu - A.C.S Cuza Pirates Braila
Petrovski Slobodan Pbg Bucharest
Petru Czmor - Scm Timișoara
Pinter Ioana Cs Rapid
Pintilie Constantin - Bc Starters Iasi
Piperea Costina - Css Alexandria
Piperea Madalin - Css Alexandria
Ploscar Cosmin - Css Mediaș
Pop Gabriela Ramona - Baschet Club Athletic Constanta
Popa Carmin Phoenix Constanta
Popa Mihai Corneliu U-Bt Cluj-Napoca
Popa Mihai-Csm Medias
Popa Sergiu Acs U-Bt Cluj-Napoca
Popescu Carlos - Csm Targu Jiu
Popescu Claudia Alina - Alpha Sport Team Sibiu
Popescu Cristian Constantin-Cs Tonika Pucioasa
Popescu Mihai Sorin_Lps Viitorul Pitesti
Popescu Toma Dorin, Csm Târgu-Jiu
Pora Florina Acs Gladius
Pora Vlad Acs Gladius Tg Mureș
Prejban Ciprian-Css Bega Timisoara
Prejban Silvia - Css Bega Timisoara
Pricop Adriana Lps Css Satu Mare
Radu Costea Bc Laguna
Radulescu Mihai Alexandru-Cs Amicii Pitesti
Raut Laurentiu-C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Renato Iutalim-Css Tg Jiu
Romanovschi Robert - Cs Fly Oc Constanta
Romila Razvan - A.C.S. Dan Dacian
Roșu Alin Lps Bihorul Oradea
Rosu Eugen-Csu Brasov
Roxana Pascu- Raptors Berceni
Rusu Andrei Css4 Lumina Wolves Bucuresti
Rusz Istvan Laszlo-Acs Sepsi-Sic
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu Bcm Pitesti
Savu Corina - Css-Csm Poiesti
Scheiner Valeria , Lps Bihorul Oradea
Serban Andrei-Gabriel - Cs Deceneu Constanta
Serban Catalina Acs Dan Dacian
Șerbănescu Cosmin - Baschet Club Dan Dacian
Soare Alexandru- Acs Dan Dacian
Soós Tibor - Lps Tg Mureș
Sorin Dragomirescu -Bc Laguna
Spînu Bogdan Csș Sibiu
Staicu Marius Cristian Abc Leii București
Stamatoiu Maria A.C.S. Champions
Stan Elena - Abc Laguna Bucuresti
Stăncuț Bogdan
Stefan Berinde - Solaris Ploiesti
Stefana Botos Acs U-Bt Cluj-Napoca
Stejar Bogdan - A. C. S. Phoenix Suceava
Stetca Emil - Asc Lucky Dragons
Stochici Ovidiu Acs Sto-Mart Iasi
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Tace Flavius, T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-Csm Satu Mare
Tapardel Sergiu - Acs Sega Baschet Bucuresti
Teodorascu Tudose L.P.S. -C.S.M. Galati
Țepeș Greuruș Mihaela, Css Bacău
Theodosios Paralikas - Bcmu Fc Arges Pitesti
Tiperciuc Andrei - Acs Phoenix Suceava
Toma Larisa- Csm Târgoviște
Tonea Marian - Acs Primo Megaball Pitesti
Toroman Radenko Scm Bc Timisoara
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Trandafirescu Gabriela Css Târgoviște
Tudor Dumitrescu Nbs Cluj-Napoca
Urian Valentin Lps Alba Iulia
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc București
Valeria Bondor Valbon Arad
Valerian Netolitzchi / Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Alexandru Css4 București
Veljko Perovic Sportul Studentesc
Vera Gavrila Css Bega Timisoara
Veres Attila - Acs Rookies Oradea
Vita Andras Csm Miercurea Ciuc
Vlad Alexandru- Cso Voluntari
Vlad Gabriela - Cs Steaua Magic
Vlasceanu Alexandru - Scm U Craiova
Vulpoiu Bogdan Club Sportiv Elite Basketball
Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov
Ziguli Alexandru Csm Pitesti
Zlatkovic Miroslav Bc Slam
Zoly Safar Csa Steaua
Zoran Mikes Acs Sepsi Sic

 

Prezența curs 3-Dan Calancea
‼️Pe listă apar doar cei care au fost prezenți începând cu ora 🕔 17:00

Acea Ciocan Cristina - Bc Fan Baschet Si Cn Aurel Vlaicu
Achim Alin - Bc Slam Buc
Adina Lovasz Bc Slam
Adrian Manciu - A.C.S Vikings Iași
Adriana Pricop Lps Css Satu Mare
Agapi Mihaela-Css6 Buc
Aldulea Robert - Css Brasovia
Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - Cs Olimpia Bucuresti
Alexandru Daniel Alexandru - Css Targoviste
Alexandru Petrut - Wildcats Baia Mare
Alexandru Rubint - Csu Sibiu
Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - Bc Athletic Constanta
Alionescu Claudiu -Csm Targu Jiu
Andra Paun Adiohos, Css Targoviste
Andrei Cojuhari - Acs Vikings Iași
Andronic Cristian - Slam Basketball Academy
Anghel Alexandra Abc Laguna Bucuresti
Anghel Dumitru Asociatia Club Sportiv Stars 2012 Iasi
Anica Daniel - Bc "U" Oradea
Anica Ioana Bc U Oradea
Anton Alexandru.. Baschet Club Blue Sharks Constanța
Anton Călin - Css Sibiu
Arsene Mihai - Acs Soimii Albi Bucuresti
Badea Andrei Lps Viitorul Pitești
Badea-Miss Georgian - Csucb Tg-Jiu
Badulescu Alexandru- Baschet Club Slam Bucuresti
Baki Szilard - Acs Gladius Tg-Mures
Baki Szilard - Acs Gladius Tg-Mures
Balanica Bogdan Csm Galati
Baltaru Paul Răzvan - Cs Otopeni
Barbu Cosmin-Abc Laguna Bucuresti
Bascoveanu Ionut Csu Stiinta Bucuresti
Batin Mircea Css Viitorul Cluj-Napoca
Berca Ionut Cosmin - Css Tg Jiu
Bernad Levente Css Sfantu Gheorghe
Bianca Barbu - Isports Ploiesti
Boca Vasile Css Sighetu Marmației
Bochis Cornel Css Viitorul Cluj
Bogdan Alecu - Acs I Sport – Ploiesti
Bogdan Lavric - Artesania Bucuresti
Bogdan Stancut - Css4 Lumina Wolves
Boian Valentin Octavian C.S.A. Steaua
Bondor Bogdan Valbon Arad
Bordás Noémi Ágota- Css Sfantu Gheorghe
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
Bota Cristian - Scm Timișoara
Bota Vlad- Universitatea Cluj
Both Silviu - Cs Phoenix Brasov
Botos Vilmos - Bc Sirius
Brustur Ionel Csmuresul/Sirius Tg Mures
Capusan Virgiliu Cs Agronomia
Carmen Popescu Css Craiova
Catalin Garleanu - Css Craiova
Catalin Naziru Abc Shooting Stars
Catalin Tanase Css Targoviste
Catalin Voiculescu- Cs Otopeni
Catalin Vulc- Csu Sibiu
Catana Emil - Acs For You-Apahida
Catinean Simona- Lapi Dej
Cazanoschi Gelu - Csm Galati
Ceausu Daniela-Lps Pitesti
Cenean Razvan Acs U-Bt Clunapoca
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Ciocan Ovidiu Cs Fly Oc Constanța
Ciorogaru Radu - Acs Cormoran Cța
Ciprian Borcila - Css Buzau
Ciprian Enache- Acs Dan Dacian
Ciubancan Mandica -Cs Olimpia
Ciurariu Ionut - Cs Royal Fun Bucuresti
Clapon Gabriel-Css Unirea Iasi
Claudia Lacatus - Acs Baschet Soimii Albi
Cocuz Eugen Cristian, C.S. Fly O.C. Constanța
Comanescu Cristian - Csm Moinesti
Coniac Ovidiu-Acs Pantera Baschet Ploiesti
Constantin Dan - Bc Lynx Ploiesti
Constantin Dumitrache - Cs Olimpia
Constantin Nicoleta -Css6
Constantin Victor - Csm Bucuresti
Constantinescu Anda Brasov -Acs Kids Tampa
Corina Morosan - Css Bega Timisoara
Corina Savu-Istratescu -Css-Csm Ploiesti
Coroama Ramona Css1 Constanța
Corodi Silviu/ Lps Viitorul-Pitesti
Cosmin Blagoi
Covaciu Florin Css Viitorul Csu Cluj
Craciun Cristian Premium Sibiu
Crețu Florentin Bc Lynx
Cristea Valerio, A.B.C Blue Sharks Constanța
Cristi Bondor Valbon Arad
Cristi Mănăstireanu - Cs Phoenix Constanta
Cristian Achim Csm Oradea
Cristina Tamas Css Gloria Arad
Csutak András-Acs Kse Tg.Secuiesc
Cures Alin Lps Bihorul Oradea
Cușceac Carmen Olimpia Bucuresti
Cușceac Petre Olimpia Bucuresti
Daineanu Teo Cristian - Bc Athletic Constanta
Dalibor Destanovic Academia De Baschet Phoenix Galati
Dan Asanache Csm Râmnicu Sărat
Dan Donca- Wildcats Baia Mare
Dan Militaru C S Rapid
Dan Raluca - Lps Alba-Iulia
Daniel Vasile Css Craiova
Danila Radu - Acs Baller Buc
Darko Pandurovic Alpha Sibiu
Dascalescu Florin - Bc Starters Iasi
Davcik Zdenko-Cs Agronomia
David Foca - Slam Bucuresti
David Victor - Cs Dinamo București
Dinu Radu, Cnav
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Draghici Iulian - Academia De Baschet Phoenix Galati
Draghici Manuel Css Sibiu
Dragos Cristian Dragnea - Pantera Baschet Ploiesti
Dragusanu Mihai - Css Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Emilia Ioan -Iced Bucuresti
Enache Marian - Csm Târgoviște
Feflea Ioan - Csm Oradea
Fertigan Alexandru Acs Roth Baia Mare
Filip Lucian -Universitatea Cluj
Fleseriu Dan Csu Sibiu
Florea Iulian - Abc Shooting Stars Buftea
Florentina Uta-Dan Dacian
Florin Bucuresteanu, Acs Iris Iasi
Fodor Tibor L.P.S.Tg-Mures
Gabriel Bușu – Superfly
Gaitanaru Madalina-Abc Laguna Buc
Gasca Marius Css-Baschet Team Giurgiu
Gavaller Armand Css Sighet
Geleriu Madalina Diana
Georgescu Cristian - Csu Stiinta Buc
Giannis Koukos Universitatea Cluj
Gliga Alex -Css Tg Jiu
Grecu Alexandru Css Tulcea
Grecu Mihaela-Css Tulcea
Grunwald Gyorgy U-Bt Cluj
Hartman Sorin Csu Ploiesti
Hegedus Mihai - Acs Crossover Deva
Helcioiu George Paul , Dinamo Stiinta Bucuresti
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Hobaj Levente - Css Gheorgheni
Horlescu Iulian Paul-Bc Starters Iasi
Iacob Mihai Daniel-Acs Petras Neamt
Ion Loredana Css-Csm Ploiesti
Ionut Luca Axiopolis Cernavoda
Ionut Savulescu- Acs Sega Baschet Bucuresti
Iosif Dragos Cs 4team Pucioasa
Irimia Alexandru- U-Bt Cluj Napoca
Ivan Gemaljevic-Serbia
Ivanovici Bogdan - Abc Athletic Constanta
Jakab Agnes - Acs Smart Basketball Team
Jerebie Maria-Magdolna,B.C.Galactica Brasov
Jiscanu Vlad - C. S. Otopeni
Karsai David Mark - Acs Baschet Star Oradea
Kercsó Zoltán Css Gheorgheni
Kincses Atila C.S.S.Sibiu
Kiss Daniel - Nordic Basketball Baia Mare
Kokovay Krisztina- Acs Baschet Star Oradea
Kokovay Melania - Baschet Star Oradea
Kovacs Alexandru Acs Fireballs Sibiu
Lancranjan George - Lps Alba Iulia
Lapuste Flavius, U Bt Cluj-Napoca
László Böjte - Csm Miercurea Ciuc
Laura Lungu, Acs Champions
Laura Nacu - Baschet Club Evolution Bucuresti
Lavinia Nastrut - Bc Magic Satu Mare
Lili Barbu , De La Bc Slam Bucuresti
Lipan Alexandru - Speed Bucuresti
Liviu Zaharia - Cs Heart Drobeta
Lucian Negru Css Sibiu
Lungu Laura Acs Champions
Lupu Anatolie - Css Unirea Iași
Lupusavei Alexandra - Asoc. Bc Rising Stars
Lupusavei Silviu Bc Rising Stars
Man Sebastian Wildcats Baia Mare
Manea Daniela Css Craiova
Manea Liviu Css Craiova
Marian Cernea - Acs Wolf Pack
Marian Emilia Css Unirea Iasi
Marinca Eduard - Premium Basketball Sibiu
Marinkovic Nenad Csu Brasov
Marius Cristian Niculescu - BC FAN Baschet Otopeni
Matache Cristian Bc Raptors
Matei Raluca, Magic Champions Bucuresti
Maxim Mihaela-Napoca Baschet School
Melnic Eugen Csm Ploiesti
Mihai Iosif Baschet Club Evolution București
Mihai Petruț - Csm 2007 Lps Focșani
Mihai Racovitan - U-Bt Cluj-Napoca
Mikes Dragoslava -Acs Sepsi Sic
Milan Sokic Cs Agronomia
Mindru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Mioara Chitu Css Bega Timișoara
Mircea Chivulescu Acs Champions
Mircioi Gheorghe - Css Nr.1 Constasnta
Mirita Catalin - Lynx Ploiesti
Miron Alexandru Mp Sport Timișoara
Miron Andrada - Lps Galati
Miruna Crâsnic - Csm Targoviste
Moldovan Răzvan Css Reghin
Monica Ady, Abc Play, Bucuresti
Moraru Madalin Acs Primo Megaball
Munteanu Florin- Csm Lps Focșani
Nagy Istvan Lps Tg-Mures
Nagy Kinga Katalin Csm Miercurea Ciuc
Nagy Marius Acs Playball
Negru Laurentiu - Bc Galactica Brasov
Nenad Markovic - Scm Timisoara
Nica David- Cs Royal Fun Bucuresti
Nicoara Calin - Wildcats Baia Mare
Nicolescu Mihai Iulian Mcm Târgoviște
Nini Cristina -Academia De Baschet Phoenix Galati
Nini Florin -Academia De Baschet Phoenix Galati
Nita Daria Alexandra - Cs Juniors Craiova
Niță Niculae – Gladiatorii
Olaru Alin : Olaru Alin
Onaca Suzana- C.N. Mihai Eminescu Oradea
Oprea Catalin- Fly Oc Constanța
Orishadare Toyin- Acs Toyin Constanta
Osan George - Bc Magic Satu Mare
Osztalos Ioan, Css Brasovia
Pana Claudiu - Css 4 Bucuresti
Paraschiv Luca-Css6 Bucuresti
Paraschivoiu Vlad - Baschet Club Slam Bucuresti
Paraschiv I Cristian
Parnia Ovidiu Cs Tonika Pucioasa
Pasca Sergiu - Mp Sport Timișoara
Pascu Horia U-Bt Cluj Napoca
Paula Nica
Pavel Mirela -Acs Deceneu Tulcea
Petris Alexandru - For You Cluj-Napoca
Petrisor Micu - A.C.S Cuza Pirates Braila
Petrovski Slobodan Pbg Bucharest
Petru Czmor - Scm Timișoara
Pinter Ioana Cs Rapid
Pintilie Constantin Bc Starters Iasi
Piperea Costina - Css Alexandria
Piperea Madalin - Css Alexandria
Ploscar Cosmin Ioan - Css Mediaș
Pop Alin -Css Sighetu Marmatiei
Pop Gabriela Ramona-Baschet Club Athletic Constanta
Popa Carmin Phoenix Constanta
Popa Dan Csm Medias
Popa Mihai Corneliu U-Bt Cluj-Napoca
Popa Mihai -Csm Mediaş
Popa Sergiu U-Bt Cluj-Napoca
Popescu Carlos - Csm Targu Jiu
Popescu Claudia Alina - Alpha Sport Team Sibiu
Popescu Toma Dorin Csm Tg-Jiu
Pora Florina Acs Gladius Tg Mureș
Pora Vlad Acs Gladius Tg Mureș
Prejban Silvia - Css Bega Timisoara
Radu Costea
Radulescu Mihai Alexandru - Cs Amicii Pitesti
Raut Laurentiu- C.N.Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Renato Iutalim -Css Tg Jiu
Romanovschi Robert - Fly Oc Constanța
Romila Razvan - A.C.S. Dan Dacian
Roșu Alin Lps Bihorul Oradea
Rosu Eugen-Csu Brasov
Roxana Pascu- Raptors Berceni
Rusu Andrei Css4 Lumina Wolves
Salamon Bela Rookies Oradea
Sapera Hristu Bcm Pitesti
Saru Nionora Lenus Acs Vilis
Scheiner Valeria -Lps Bihorul Oradea
Serban Alexandru - Acs Champions Bucuresti
Serban Andrei-Gabriel - Cs Deceneu Constant
Serban Catalina, Acs Dan Dacian
Șerbănescu Cosmin - Baschet Club Dan Dacian
Sergiu Dumitrescu Bc Slam
Simona Muşat Acs U-Bt
Sipos Alin Cso Voluntary
Soare Alexandru- Acs Dan Dacian
Soós Tibor - Lps Tg Mureș
Sorin Dragomirescu -Bc Laguna
Sorin Ionescu -Acs Soimii Albi
Sorina Lambrino - Solaris Ploiesti
Stafie Ovidiu - Castorii Suceava
Staicu Marius Cristian Abc Leii București
Stamatoiu Maria A.C.S.Champions
Stan Elena, Abc Laguna Buc
Stefanescu Catalin - Csm Galati
Stefi Borș CSS2 BUCUREȘTI
Stejar Bogdan- Alexandru A.C.S Phoenix Suceava
Stetca Emil - Asc Lucky Dragons
Stoclosa Gabriel- Baschet Club Dan Dacian
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Sufariu Narcis Lps Pitesti
Tace Flavius, T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha -Csm Satu Mare
Tapardel Sergiu . Acs Sega Baschet Bucuresti
Teodorascu Tudose L.P.S. Galati
Țepeș Greuruș Mihaela, Css Bacău
Theodosios Paralikas - Bcmu Fc Arges Pitesti
Tiperciuc Andrei - Acs Phoenix Suceava
Tiron Oana Lps Galati
Toma Larisa- Csm Târgoviște
Tonea Marian Acs Primo Megaball Pitesti
Toroman Radenko - Scm Bc Timisoara
Totolici Mircea - Acs Cuza Pirates Braila
Trandafirescu Gabriela Css Târgoviște
Trif George Csm -Tg. Mures
Tudor Dumitrescu Nbs Cluj-Napoca
Urian Valentin Lps Alba Iulia
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc București
Valeria Bondor Valbon Arad
Valerian Netolitzchi - Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vera Gavrila Css Bega Timisoara
Vita Andras Csm Miercurea Ciuc
Vlad Alexandru Cso Voluntari
Vlad Gabriela - Cs Steaua Magic
Vlad Simina - C.S.S. Salonta
Vlasceanu Alexandru - Scm U Craiova
Vochin Eduard
Vulpoiu Bogdan Club Sportiv Elite Basketball
Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov
Ziguli Alexandru Csm Pitesti
Zlatkovic Miroslav
Zoran Mikes Acs Sepsi Sic

 

Prezență curs 2 -Zare Markovski
🏀Pregătirea și dezvoltarea juniorilor până seniori

Achim Alin - Baschet Club Slam
Adina Daniela Lovasz Bc Slam
Adrian Manciu
Adrian Rosu - Csm Targu Jiu
Agapi Mihaela-Css6 Buc
Aleksandar Todorov Scm Craiova
Alexandra Iacobini - Css4 Lumina Wolves
Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian
Alexandra Orbeanu - Cs Olimpia Bucuresti
Alexandru Chirus
Alexandru Petrut - Wildcats Baia Mare
Alexandru Rubint - Csu Sibiu
Alexandru Vlad
Alexandru Ziguli Csm Pitesti
Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta
Alina Serban - Bc Athletic Constanta
Andra Paun Adiohos, Css Targoviste
Andrei Cojuhari Acs Vikings Iași
Andrei Maxim - Templiers Academy
Andronic Cristian - Slam Basketball Academy
Anghel Alexandra - Abc Laguna Bucuresti
Anica Daniel - Bc "U" Oradea
Anica Ioana - Bc U Oradea
Anton Călin-Css Sibiu
Ardelean Alexandru - Bc Alpha
Arsene Mihai - Acs Soimii Albi Bucuresti
Avram Flavian - Pro Basketball Group București
Badea Andrei Lps Viitorul Pitești
Badulescu Alexandru- Slam Basketball Academy
Baki Szilard - Acs Gladius Tg-Mures
Balanica Bogdan Csm Galați
Barbu Cosmin - Abc Laguna Bucuresti
Bascoveanu Ionut Csu Stiinta Bucuresti
Batin Mircea Css Viitorul Cluj-Napoca
Berca Ionut - Css Tg Jiu
Bernad Levente Css Sfantu Gheorghe
Bianca Barbu - Acs Isports Ploiesti
Boca Vasile Css Sighetu Marmației
Bochis Cornel Css Viitorul Cj
Bogdan Alecu - Acs iSports Ploiesti,
Bogdan Amariucai-Leii Bucuresti
Bogdan Lavric - Artesania Bucuresti
Bogdan Stancut - Css4 Lumina Wolves
Boian Valentin Octavian C.S.A. Streaua
Bondor Bogdan Valbon Arad
Bondor Cristi - Valbon Arad
Bondor Valeria- Valbon Arad
Bordás Noémi Ágota- Css Sfantu Gheorghe
Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova
Bors Stefanis Css2 Buc.
Bota Vlad-Universitatea Cluj
Both Silviu-Cs Phoenix Brasov
Botots Vilmos - Bc Sirius
Brustur Ionel-Cs Muresul/Sirius Tg Mures
Burlacu Catalin Csa Steaua Bucuresti
Butnaru Sorin Petruț - Css Bacău
Cătălin Voiculescu - Cs Otopeni
Catalin Garleanu Css Craiova
Catalin Naziru Abc Shooting Stars
Catalin Tanase-Css Targoviste
Catalin Vulc - Csu Sibiu
Catalina Serban
Catana Emil - Acs For You-Apahida
Catinean Simona- L.A.P.I.Dej
Cazanoschi Gelu - Csm Galati
Ceasu Daniela Lps Pitesti
Cenean Razvan Acs U-Bt Cluj Napoca
Chiruș Alexandru - C.S.S Tulcea
Chivulescu Mircea
Ciocan Ovidiu - Fly O. C. Constanta
Cioi Dragos-Bc Lions Craiova
Ciprian Enache-Acs Dan Dacian
Ciprian Mindru - Axiopolis Cernavodă
Ciprian Prejban
Ciubancan Mandica - Cs Olimpia
Ciurariu Ionut - Cs Royal Fun Bucuresti
Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi Bucuresti
Claudiu Alionescu Csm Targu Jiu
Cocuz Eugen Cristian, C.S. Fly O.C Constanța
Comanescu Cristian - Csm Moinesti
Coniac Ovidiu-Acs Pantera Baschet Ploiesti
Constantin Dumitrache - Cs Olimpia
Constantin Nicoleta - Css6 Bucuresti
Constantin Victor - Csm București
Constantinescu Anda Acs Kids Tampa
Corina Morosan - Css Bega Timisoara
Corina Savu Css-Csn Ploiesti
Corneanu Iulian -Ingerii Baniei Craiova
Cornelia Enescu Acs Dan Dacian
Corodi Silviu - Lps Viitorul Pitesti
Crețu Florentin Bc Lynx Ploiești
Cristian Achim Csm Oradea
Cristian Bota- Scm Timișoara
Cristian Paraschiv - Acs Primo Megaball Pitesti
Cristian Teodorescu Cnav
Csutak András- Acs Kse Tg. Secuiesc
Cures Alin Lps Bihorul Oradea
Cușceac Petre Olimpia Bucuresti
Cușceac Carmen OLIMPIA Bucuresti
Daineanu Teo Cristian- Bc Athletic Constanta
Dalibor Destanovic Academia De Baschet Phoenix Galati
Dan Calancea-Csu Brasov
Dan Constantinescu Phoenix Constanta
Dan Dacian-Acs Dan Dacian
Dan Ioan
Dan Popa Css-Csm Medias
Dan Raluca - Lps Alba-Iulia
Daniel Anica -Bc U Oradea
Daniel Vasile Css Craiova
Danila Radu - Acs Baller Buc
Darko Pandurovic Alpha Sibiu
Dascalescu Florin-Bc Starters Iasi
Davcik Zdenko-Cs Agronomia
David Foca - Slam Bucuresti
Domokos Kinga Reka - Liceul Teoretic Nagy Mozes
Donca Dan - Wildcats Baia Mare
Dondoi Catalin - Lps Focșani
Dragan Petricevic Scm Bc Timisoara
Draghici Iulian - Academia De Baschet Phoenix Galati
Draghici Manuel Css Sibiu
Drăgușanu Mihai - Css Brasovia
Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian
Dumitrache Constantin - Cs Olimpia
Dumitrescu Sergiu -Bc Slam
Eduard Kirr - Alpha Sport Team Sibiu
Emil Kosztelnik.Css Csm Sighetu Marmatiei
Emilia Ioan -Iced Bucuresti
Eugen Melnik
Feflea Ioan Csm Oradea
Filip Lucian -Universitatea Cluj
Fleseriu Dan - Bc Csu Sibiu
Florentina Uta Acs Dan Dacian
Florin Bucuresteanu, Acs Iris Iasi
Fodor Tibor L.P.S-Tg.Mures
Gabriel Busu – Superfly
Gabriela Petre Alpha Sport Sibiu
Gabriela Trandafirescu Css Târgoviște
Gaitanaru Madalina - Abc Laguna Buc
Gasca Marius Css-Baschet Team Giurgiu
Gavaller Armand Css Sighet
Georgescu Cristian-Csu Stiinta Buc
Giannis Koukos Universitatea Cluj
Gliga Alex -Css Targu Jiu
Grecu Alexandru Css Tulcea
Grecu Mihaela-Css Tulcea
Grunwald Gyorgy U-Bt Cluj Napoca
Hartman Ioan SorinCsu Ploiesti
Hartman Sorin Csu Ploiesti
Hegedus Mihai Acs Crossover Deva
Helcioiu George Paul- Dinamo Stiinta Bucureşti
Hidi Zoltan - Baschet Star Oradea
Hobaj Levente Css Gheorgheni
Horia Pascu
Horlescu Iulian Paul-Bc Starters Iași
Hristu Sapera Bcm Pitesti
Iacob Mihai Daniel-Acs Petras Neamt
Iacobini Adrian - Css 4 Lumine Wolves
Ilie Eugen Csm Galati
Ioana Anica -Bc U Oradea
Ioana Pinter Cs Rapid
Ion Loredana Ccs Ploiesti
Ionuț Berceanu - Cs Amicii Baschetului București
Ionut Savulescu Sega Baschet Bucuresti
Iosif Dragoș Cs 4team Pucioasa
Iulian Corneanu - Ingerii Baniei Craiova
Ivan Gemaljevic
Ivan Ionel Css Ploiesti
Ivanovici Bogdan - Abc Athletic Constanta
Jakab Agnes - Acs Smart Basketball Team
Jakab Cristian Acs Lucky Dragons Tg.Mures
Jerebie Maria-Magdolna,B.C.Galactica Brasov
Jișcanu Vlad - C. S. Otopeni
Kaszoni Boglarka- Acs Kse Targu Secuiesc
Kercsó Zoltán Css Gheorgheni
Kiss Daniel Nordic Basketball Baia Mare
Kincses Atila Cses.Sibiu
Kokovay Melania - Acs "Baschet Star" Oradea
Kovacs Alexandru Sibiu
Kovasch Norbert -Css Sfantu Gheorghe
Lancranjan George, Lps Alba Iulia
Lapuste Flavius, U Bt Cluj-Napoca
Laura Lungu Acs Champions
Laura Nacu - Baschet Club Evolution
Laurentiu Negru - Bc Galactica Brasov
Lavinia Nastrut - Bc Magic Satu Mare
Lili Barbu - Bc Slam Bucuresti
Lipan Alexandru- Speed Bucuresti
Liviu Zaharia - Cs Heart Drobeta
Lorena Găină - A.C.S. Dan Dacian București
Luca Ionut Axiopolis Cernavoda
Lucian Negru Css Sibiu
Lupu Anatolie - Css Unirea Iași
Lupusavei Silviu . Bc Rising Stars
Lupusavei Alexandra Asoc. B.C. Rising Stars
Madalin Piperea - Css Alexandria
Man Sebastian Wildcats Baia Mare
Mănăstireanu Cristian Gabriel - Cs Phoenix Constanţa
Manciu Adrian - A.C.S Vikings Iași
Manea Daniela - Css Craiova
Manea Liviu Css Craiova
Marian Cernea - Acs Wolf Pack
Marian Emilia Css Unirea Iasi
Marinca Eduard- Premium Basketball Sibiu
Marinkovic Nenad- Csu Brasov
Marius Cristian Niculescu - Bc Fan Baschet Otopeni
Matache Cristian Bc Raptors
Matei Raluca, Magic Champions Bucuresti
Maxim Mihaela - Napoca Baschet School
Melnic Eugen Csm Ploiesti
Mesaros Anamaria - Baschet Star Oradea
Mihai Hegedus
Mihai Iosif
Mihai Petruț - Csm 2007 Lps Focșani
Mihai Racovitan - U-Bt Cluj-Napoca
Mihnea Vlad - Acs Piatra Neamț
Milan Sokic Cs Agronomia
Mindru Ciprian - Axiopolis Cernavodă
Mioara Chitu Css Bega Timișoara
Mircea Chivulescu - Acs Champions
Mircioi Gheorghe - Css Nr.1 Constanta
Mirita Catalin Lynx Ploiesti
Miron Andrada - Lps Galati Pandurovic Darko Alpha Sibiu
Miruna Crâsnic - Csm Targoviste
Moldovan Răzvan Css Lucian Blaga Reghin
Monica Ady, Abc Play, Bucuresti
Moraru Madalin Acs Primo Megaball Pitesti
Munteanu Florin - Csm Lps Focșani
Nagy Istvan Lps Tg-Mures
Nagy Kinga Katalin Csm Miercurea Ciuc
Nagy Marius Acs Playball Bucuresti
Negru Laurentiu - Bc Galactica Brasov
Nenad Markovic Scm Timisoara
Nica David - Cs Royal Fun Bucuresti
Nicoara Calin - Wildcats Baia Mare
Nicolescu Mihai Iulian Mcm Targoviste
Nini Cristina -Academia De Baschet Phoenix Galati
Nini Florin - Academia De Baschet Phoenix Galati
Niță Niculae – Gladiatorii
Olteanu Alexandru - Baschet Club Athletic Constanta.
Onaca Suzana - Cn Mihai Eminescu Oradea
Oprea Cătălin-C.S. Fly Oc Constanța
Orishadare Toyin - Acs Toyin Constanta
Osan George - Bc Magic Satu Mare
Osztalos Ioan, Clubul Sportiv Scolar Brasovia,
Pana Claudiu- Css4 Bucuresti
Paraschiv Luca - Css6 Bucuresti
Paraschivoiu Vlad - Baschet Club Slam Bucuresti
Parnia Ovidiu Cs Tonika Pucioasa
Pascu Horia U-Bt Cluj Napoca
Pascu Roxana- Raptors Berceni
Pavel Mirela-Acs Deceneu Tulcea
Petre Gabriela Alpha Sport Sibiu
Petreanu Adrian - Csm București
Petricevic Dragan SCM BC Timisoara
Petris Alexandru, For You Cluj-Napoca
Petrisor Micu - A.C.S Cuza Pirates Braila
Petronela Dumbrava - Acs Dan Dacian
Petrovski Slobodan Pbg Bucharest
Pintilie Constantin Bc Starters Iasi
Piperea Costina - Css Alexandria
Ploscar Cosmin Ioan - Css Mediaș
Pop Alin Css Sighet
Pop Gabriela Ramona- Baschet Club Athletic Constanta
Popa Carmin Ph. Constanta
Popa Dan-CSS-CSM Medias
Popa Mihai Corneliu U Bt Cluj Napoca
Popa Sergiu U Bt Cluj-Napoca
Popescu Carlos - Csm Targu Jiu
Popescu Claudia Alina - Alpha Sport Team Sibiu
Popescu Mihai Sorin_Lps Viitorul Pitesti
Pora Florina - Acs Gladius Târgu Mureș
Pora Vlad ACS GLADIUS TG MUREȘ
Prejban Ciprian-Css Bega Timisoara
Prejban Silvia-Css Bega Timisoara
Radu Costea Bc Laguna
Radu Dumitru Ciorogaru
Radulescu Mihai Alexandru- Cs Amicii Pitesti
Raut Laurentiu, C.N. Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
Razvan Militaru “Acs Petras”
Răzvan Moldovan, Css Lucian Blaga Reghin
Romanovschi Robert - Cs Fly Oc Constanta
Romila Răzvan - A.C.S. Dan Dacian
Roșu Alin Lps Bihorul Oradea
Rusu Andrei - Css 4 Lumina Wolves Bucuresti
Salamon Bela Rookies Oradea
Savu Corina Css-Csm Ploiesti
Scheiner Valeria, Lps Bihorul Oradea
Serban Alexandru Acs Champions Bucuresti
Serban Andrei-Gabriel - Cs Deceneu Constanta
Serban Catalina, Dan Dacian
Serbanescu Cosmin - Baschet Club Dan Dacian
Simona Musat Ubt
Sipos Alin - Cso Voluntari
Soós Tibor - Lps Tg Mureș
Sorin Dragomirescu - Bc Laguna
Sorina Lambrino-Solaris Ploiesti
Spînu Bogdan Csș Sibiu.
Srdjan Solkotovic Slam Basketball Academy
Staicu Marius Cristian - Abc Leii București
Stamatoiu Maria A.C.S.Champions
Stan Elena, Abc Laguna Buc
Stefanescu Catalin - Csm Galati
Stetca Emil - Asc Lucky Dragons Tg. Mures
Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva
Sufariu Narcis Lps Pitesti
Tace Flavius, T-Pack Ploiesti
Tace Vasile T-Pack Ploiești
Tamirgeanu Volha-Csm Satu Mare
Teodorascu Tudose Nepotu L.P.S.-C.S.M. Galati
Țepeș Greuruș Mihaela, Css Bacău
Theodosios Paralikas - Bcmu Fc Arges Pitesti
Tiperciuc Andrei - Acs Phoenix Suceava
Tiron Oana Lps Galati
Toader Rares - Isports Ploiesti
Toma Larisa Csm Târgoviște
Toroman Radenko Scm Bc Timisoara
Totolici Mircea -Acs Cuza Pirates Braila
Trandafirescu Gabriela, Css Târgoviște
Trif George -Csm Tg Mures
Tudor Dumitrescu NBS Cluj-Napoca
Urian Valentin-Lps Alba Iulia
Valentin Bâlă - Clubul Sportul Studențesc
Valerian Netolitzchi -Clubul Sportiv Școlar Steaua București
Vasile Tace T-Pack Ploiești
Vera Gavrila Css Bega Timisoara
Vita András Csm Miercurea Ciuc
Vlad Alexandru Cso Voluntari
Vlad Bota- Universitatea Cluj
Vlad Gabriela - Cs Steaua Magic
Vlad Jiscanu - C.S. Otopeni
Vlad Mihnea Acs Piatra Neamț
Vlad Simina - C.S.S. Salonta
Vlasceanu Alexandru - SCM U Craiova
Vulpoiu Bogdan Club Sportiv Elite Basketball
Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov
Ziguli Alexandru Csm Pitesti
Zlatkovic Miroslav - Bc Slam Bucuresti
Zoli Hidi
Zoly Safar CSA Steaua

 

 CURS 1 -SCOTT SIMPSON

Prezența la cursul 1 – s-a realizat în urma mesajele de pe grup de la începutul sesiunii și de la final

Acea Cristina - Bc Fan Baschet Otopeni

Achim Alin- Baschet Club Slam

Adrian Rosu Csm Targu Jiu

Aleksandar Todorov Scm Caiova

Alex Lipan - Speed Bucuresti

Alex Ziguli

Alexandra Iacobini - Css4 Lumina Wolves

Alexandra Mara - A.C.S. Dan Dacian

Alexandra Orbeanu - Cs Olimpia Bucuresti

Alexandru Hulpuș- Alpha Sport Team Sibiu

Alexandru Petrut - Wildcats Baia Mare

Alexandru Vlasceanu - Scm U Craiova

Alexandru Ziguli Csm Pitesti

Alin Culea - Cs Phoenix Stiinta Constanta

Alin Pop Css Sighet

Alina Serban - Bc Athletic Constanta

Andrei Maxim

Andronic Cristian Liviu  Slam Basketball Academy

Anghel Alexandra - Bc Laguna

Anica Daniel - Bc "U" Oradea

Anica Ioana -Bcu Oradea

Anton Alexandru, Baschet Club Blue Sharks Constanta

Anton Daniel - Acs Dan Dacian

Arsene Mihai - Acs Soimii Albi Bucuresti

Avel Mirela-Acs.Deceneu Tulcea

Avram Flavian : Avram Flavian - Pro Basketball Group

Badea Andrei Lps Pitești

Badulescu Alexandru- Slam Basketball Academy

Baki Szilard - Gladius Tg-Mures

Barbu Cosmin - Abc Laguna Bucuresti

Bâscoveanu Ionut Csu Stiinta Bucuresti

Beațu Andrei Acs Dan Dacian Bucuresti

Boca Vasile- Css Sighetu Marmației

Bogdan Lavric, Artesania Bucuresti

Boian Valentin Octavian C.S.A.Steaua

Bondor Bogdan Valbon Arad

Borcila Ciprian - Css Buzau

Bors Irina-Ingerii Baniei Craiova

Both Silviu-Cs Phoenix Brasov

Brustur Ionel Cs Muresu /Sirius

Burlacu Catalin Csa Steaua Bucuresti

Catalin Garleanu Css Craiova

Catalin Naziru - Abc Shooting Stars Buftea

Catalin Vulc _Csu Sibiu

Catana Emil - Acs For You- Apahida

Cătălin Dondoi

Cătălin Voiculescu - Cs Otopeni

Ceausu  Daniela,  Lps Pitesti

Cenean Razvan  Acs U-Bt Cluj Napoca

Chirus Alexandru

Ciorogaru Radu - Acs Cormoran Cța

Ciprian Enache-Acs Dan Dacian

Ciprian Mindru, Axiopolis Cernavodă

Clapon Gabriel, Css Unirea Iasi

Claudia Lacatus - Acs Soimii Albi Bucuresti

Claudiu Alionescu : Alionescu Claudiu -Csm Targu Jiu

Cocuz Eugen Cristian C.S. Fly O.C Constanța

Comanescu Cristian - Csm Moinesti

Coniac Ovidiu-Acs Pantera Baschet Ploiesti

Constantin Dan - Bc Lynx Ploiești

Constantin Nicoleta-Css6 Bucureşti

Constantin Victor - Csm Bucuresti

Cornelia Enescu - Acs Dan Dacian

Corodi Silviu Lps Viitorul Pitesti

Cretu Florentin Bc Lynx

Cristi Bondor

Cristian Achim Csm Oradea

Cristian Bota - Scm Timișoara

Cristian Crăciun

Cristian Dragos Dragnea - Pantera Baschet Ploiesti

Cristian Jakab

Cristian Paraschiv : Cristian Paraschiv - Acs Primo Megaball Pitesti

Cristian Teodorescu Cnav

Cristina Tamas Css Gloria Arad

Dalibor Destanovic Academia De Baschet Phoenix Galati

Dan Dacian-Acs Dan Dacian

Dan Ioan

Dan Popa Csm Medias

Dan Raluca - Lps Alba Iulia

Danila Radu - Acs Baller Buc.

Darko Pandurovic Alpha Sibiu

Davcik Zdenko-Cs Agronomia

David Foca - Slam Bucuresti

David Victor Cs Dinamo Bucuresti

Dăineanu Teo Cristian- Baschet Club Athletic

Dondoi Catalin - Lps Focșani

Draghici Iulian - Academia Phoenix Galati

Dragoș Iosif Cs 4team Pucioasa

Dumbrava Petronela - Acs Dan Dacian

Dumitrache Constantin  - Olimpia București.

Dumitrescu Tudor  Nbs Cluj-Napoca

Emilia Ioan - Iced Bucuresti

Marian Emilia -Css Unirea Iasi

Farkas Alpár - Lt Nagy Mózes / Kse

Feflea Ioan - Csm Oradea

Fleseriu Dan -Csu Sibiu

Florentina Uta, Acs Dan Dacian

Fodor Tibor -L.P.S-Tg.Mures

Gabriel Busu, Superfly

Gabriel Stoclosa-Acs Dan Dacian

Gabriela Petre

Gaitanaru Madalina - Bc Laguna

Gasca Marius -Css-Baschet Team Giurgiu

Gelu Cazanoschi, Csm Galati

Georgescu Cristian - Csu Stiinta

Giannis Koukos

Gliga Alex Css Targu Jiu

Grecu Alexandru Css Tulcea

Grecu Mihaela-Css Tulcea-

Gyori-Kaed Bey Aref, Mp Sport Timișoara

Hartman Sorin- Csu Ploiesti

Hidi Zoltan-Baschet Star Oradea

Hobaj Levente - Css Gheorgheni

Horlescu Iulian Paul-Bc Starters Iasi

Iacob Mihai Daniel-Acs Petras Neamt

Iacobini Adrian - Css 4 Lumina Wolves

Ilie Eugen

Ion Loredana Css Ploiesti

Ionuț Berceanu- Cs Amicii Baschetului

Iulian Florea-Abc Shooting Stars

Iutalim Renato - Css Tg Jiu

Ivan Gemaljevic-Serbia

Ivan Ionel Css Ploiesti

Ivanovici Bogdan - Athletic Constanta

Jakab Agnes - Smart Team

Jakab Cristian Acs Lucky Dragons

Kiss Daniel - Nordic Basketball Baia Mare

Kovacs Alexandru  Sibiu

Kovacs David

Lancranjan George.. Lps Alba

Lapuste Flavius U Bt 2 Cluj-Napoca

László Böjte - Csm Miercurea Ciuc

Laura Lungu, Champions Craiova

Laurentiu Negru - Bc Galactica Brasov

Lavinia Nastrut - Bc Magic Satu Mare

Lili Barbu - Slam Bucuresti

Liviu Zaharia "C.S.Heart" Drobeta

Lucian Filip

Lucian Negru

Lupu Anatolie - Css Unirea Iași

Lupusavei Alexandra Asoc. B.C. Rising Stars

Manea Daniela - Css Craiova

Manea Liviu - Css Caiova

Manu Draghici Cs Ssibiu

Marcu Nicusor Lps Alba Iulia

Marian Cernea, Acs Wolf Pack

Marinkovic Nenad Csu Brasov

Marius Cristian Niculescu

Marius Cristian Staicu

Matache Cristian

Matache Cristian Raptors București

Maxim Mihaela-Napoca Baschet School

Melnic Eugen. Csm Ploiesti

Mihai Racovitan - U-Bt Cluj-Napoca

Milan Sokic Cs Agronomia

Miron Alexandru Mp Sport Timișoara

Miron Andrada Lps Galati

Miruna Crâsnic , Csm Targoviste

Moldovan Răzvan, Css Lucian Blaga - Reghin

Monica Ady, Abc Play

Mp Sport Timisoara - Sergiu

Munteanu Florin -  Csm Lps Focșani

Musat Simona U-Bt Cluj-Napoca

Nagy Istvan - Lps Tg_Mures

Nagy Marius - Acs Playball

Negru Laurentiu - Bc Galactica Brasov

Nenad Markovic-Scm Timisoara

Netolitzchi Valerian / Css Steaua

Nica Paula, Acs Baller Bucuresti

Nicolae Cristian Css Giurgiu

Nicolescu Mihai Iulian Mcm Targoviste

Nikola Aksentijević- Alpha Basketball Sibiu

Nini Cristina Academia De Bachet Phoenix Galati.

Nini Florin Academia De Bachet Phoenix Galati.

Niță Niculae

Niță Niculae - Bc.Gladiatorii

Olteanu Alexandru - Baschet Club Athletic Constanta

Orishadare Toyin -Acs Toyin Constanta

Osan George - Bc Magic Satu Mare

Pana Claudiu - Css4 Bucuresti

Paraschiv Luca - Css6 Bucuresti

Paraschivoiu Vlad - Baschet Club Slam Bucuresti

Pascu Horia, Acs U-Bt Cluj Napoca

Pascu Roxana- Raptors Berceni

Paul Helcioiu

Petre Gabriela Alpha Sibiu

Petris Alexandru - For You Cluj-Napoca

Petrisor Micu, Acs Cuza Pirates Braila!

Petru Czmor - Scm Timișoara

Pintilie Constantin - Bc Starters Iasi

Ploscar Cosmin

Pop Calin-Csm Oradea

Pop Gabriela Ramona- Bc.Athletic Constnata

Popa Carmin

Popa Mihai Corneliu U-Bt Cluj Napoca

Popescu Carlos  Csm Targu Jiu

Popescu Mihai

Pora Florina Acs Gladius Targu Mures

Pora Vlad Acs Gladius Târgu Mureș

Prejban Ciprian -Css Bega

Prejban Silvia- Css Bega Timisoara

Radu Costea Bc Laguna

Radulescu Mihai Alexandru-Cs Amicii Pitesti

Robert Aldulea : Aldulea Robert - Css Brasovia Brasov

Romila Răzvan  A.C.S. Dan Dacian

Rosu Eugen-Brasov

Roșu Alin Lps Bihorul Oradea

Salamon Bela Rookies Oradea

Savu Corina Css-Csm Ploiesti

Scheiner Valeria -Lps Bihorul Oradea

Soós Tibor - Lps Tg Mureș

Sorin Butnaru - Css Bacau

Sorin Dragomirescu -Bc Laguna

Srdjan Solkotovic Slam Basketball Academy

Staicu Marius Cristian Abc Leii Bucuresti

Stamatoiu Maria Elena . A.C.S.Champions

Stan Elena, Abc Laguna Buc

Stetca Emil - Asc Lucky Dragons Tg. Mures

Stoicovici Cosmin - Lps Cetate Deva

Șerbănescu Cosmin - Baschet Club Dan Dacian

Tamirgeanu Volha - Csm Satu Mare

Tapardel Sergiu , Acs Sega Baschet Bucuresti

Tiperciuc Andrei - Acs Phoenix Suceava

Toroman Radenko

Totolici Mircea Emil - Cs Cuza Pirates Braila

Trandafirescu Gabriela

Trif George - Csm Tg.Mures

Tudose Teodorascu

Țepeș  -Greuruș Mihaela. Css Bacău

Valentin Bâlă Sportul Studentesc Bucuresti

Valeria Bondor

Vasile Tace

Vasile Tace T-Pack Ploiesti

Vera Gavrila Css Bega Timisoara

Vita Andras Csm Miercurea Ciuc

Vlad Bota - Universitatea Cluj

Vlad Jiscanu : C. S. Otopeni Si Bc Fan Baschet

Vlad Simina

Zeljko Bubanja - Acs Transilvania Brasov

Zlatkovic Miroslav   Bc Slam Bucuresti

Zoltán Kercsó

Zoly Safar

CRITERIILE DE OBTINERE A VIZELOR ANUALE PENTRU LICENTELE DE ANTRENORI ACORDATE DE FRB

Federatia Romana de Baschet, 2019-05-28

Departamentul Tehnic al Federatiei Romane de Baschet ii informeaza pe toti antrenorii de baschet care doresc sa activeze in competitiile nationale derulate sub egida FRB ca trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii pentru a obtine viza anuala pe diferitele tipuri de licenta de antrenor (C, B, A, AA):

Licenta C – poate activa in competitiile nationale de babybaschet, minibaschet si U13 – pentru a obtine viza anuala, antrenorul posesor al licentei C trebuie sa participe la 3 stagii zonale de juniori in sezonul precedent sau in cel in curs de desfasurare.

Licenta B - poate activa in competitiile nationale U14, U15 si U16 – pentru a obtine viza anuala, antrenorul posesor al licentei B trebuie sa participe la minim 3 stagii zonale de juniori in sezonul precedent sau in cel in curs de desfasurare si la minim 1 clinic FRB (national sau international pentru juniori).

Licenta A - poate activa in competitiile nationale U18, U20 si Liga I - pentru a obtine viza anuala, antrenorul posesor al licentei A trebuie sa participe la minim 3 stagii zonale in sezonul precedent sau in cel in curs de desfasurare si la minim 2 clinicuri FRB (national sau international).*
* In baza licentei A, antrenorul care doreste sa activeze in calitate de antrenor secund in LNB, poate obtine licenta AAs.

Licenta AA - poate activa in LNBM/LNBF – pentru a obtine viza anuala, antrenorul posesor al licentei AA trebuie sa participe la minim 3 cursuri internationale FIBA in ultimul an calendaristic sau la minim 2 cursuri anuale organizate de FRB + 1 clinic FIBA; pentru antrenorii care au activat in Romania, este obligatoriu si sustinerea pe parcursul anului anterior a unui numar de minimum 3 cursuri (stagii) zonale in calitate de lector.

 

PROGRAM LICENTIERE 2018

CADRUL GENERAL DE OBTINERE A LICENTEI

LICENTA CATEGORIA LA CARE POATE ACTIVA CONDITII MINIME DE PARTICIPARE SI OBTINERE A LICENTEI FRB CONTINUT CURS CERINTE EVALUARE
C Babybaschet, Minibaschet, U13 Carnet de antrenor / adeverinta student an III, program SPM la Facultati de profil/adeverinta CNFPA/ adeverinta IKG( Scoala de antrenori Ioan Kunst Ghermanescu) si alte institutii acreditate. 1 an experienta antrenor fara participare conducere joc, dovedit prin adverinta eliberata de catre un club sportiv afiliat FRB Participarea la 3 stagii zonale de juniori in sezonul precedent sau in cel in curs de desfasurare Promovare examen pentru obtinerea licentei C psihopedagogie; antrenament sportiv: factori generali si specifici varstei; notiuni de regulament general si specific; pregatire fizica generala specific varstei; tehnica individuala in atac si aparare: continut si metodica. Evaluarea va cuprinde examen practico- metodic si teoretic Punctaj activitate - maxim10 puncte Punctaj examinare practico-metodica - maxim 50 puncte, minim 25 puncte Punctaj examinare teoretica - maxim 40 puncte, minim 20 puncte
Daca un antrenor posesor al licentei C nu doreste sa urmeze cursurile de licentiere pentru categoria B dupa 4 ani de la obtinerea licentei C, sau nu îndeplineste cerintele, pentru a conduce echipele în competitiile organizae de FRB, trebuie sa urmeze din nou cursul de licentiere C si sa promoveze examenul de evaluare
B U14, U15, U16 carnet de antrenor minim categoria a V-a sau antrenor asistent minim 2 ani experienta de la obtinerea categoriei anterioare participarea la minim 3 stagii zonale in sezonul precedent sau in cel in cursde desfasurare minim 1 clinic FRB (national sau international pentru juniori) promovare examen pentru obtinerea licentei licenta B psihopedagogie; antrenament sportiv : factori, generalitati, prioritati specifice varstei, planificarea si programarea pregatirii; notiuni de regulament general si specific; pregatire fizica specifica; tehnica individuala in atac si aparare; tactica individuala in atac si aparare; profilul jucatorului pe posturi, individualizare. Evaluarea va cuprinde examen practico- metodic si teoretic Punctaj activitate – maxim 30 puncte Punctaj examinare practico-metodica - maxim 40 puncte, minim 20 puncte Punctaj examinare teoretica - maxim 30 puncte, minim 15 puncte
Daca un antrenor posesor al licentei B nu doreste sa urmeze cursurile de licentiere pentru categoria A dupa 4 ani de la obtinerea licentei B, sau nu îndeplineste cerintele, pentru a conduce echipele în competitiile organizae de FRB,  trebuie sa urmeze din nou cursul de licentiere B si sa promoveze examenul de evaluare.
A U18, U20, LNBM/F(grupa C) carnet de antrenor, minim categoria a III-a sau antrenor, minim 2 ani experienta de la obtinerea categoriei anterioare (B) Participare la minim 3 stagii zonale Participare la minim 2 clinicuri FRB (international/ national) promovare examen pentru obtinerea licentei A antrenament sportiv: factori, planificare si programare; notiuni de regulament si interpretari; pregatire fizica specifica; tehnica individuala in atac si aparare; tactica individuala in atac si aparare; tactica colectiva in atac si aparare; specializare pe posturi si individualizare; monitorizare performanta. Evaluarea va consta în examen teoretic Punctaj activitate – maxim 40  puncte Punctaj examinare teoretica - maxim 60 puncte, minim 30 puncte
Daca un antrenor posesor al licentei A nu doreste sa urmeze cursurile de licentiere pentru categoria AA dupa 4 ani de la obtinerea licentei A, sau nu îndeplineste cerintele, pentru a conduce echipele în competitiile organizae de FRB,  trebuie sa urmeze din nou cursul de licentiere A si sa promoveze examenul de evaluare.
AA Liga Nationala carnet de antrenor, minim categoria senior sau antrenor maestru pentru antrenorii straini: carnet de antrenor / licenta FIBA minim 2 ani de experienta de la obtinerea categoriei A participarea la minim 3 cursuri internationale FIBA în ultimul an( sezon) sau la minim 2 cursuri anuale organizate de FRB plus un clinic (curs) FIBA; (daca vine din strainatate nu are cum sa participe la cursuri FRB) pentru antrenorii care au activat în România, sustinerea pe parcursul anului anterior a unui numar de minimum 3 cursuri (stagii) zonale în calitate de lector.    
Antrenorii echipelor de Liga nationala, masculin si feminin sunt obligati pe parcursul unui an competitional sa organizeze si  sa sustina 3 stagii zonale, cu tematica la alegere( tematica fiecarui stagiu va fi comunicata si promovata atat de FRB cat si de canalele media ale fiecarui club din LNBM/F). Numarul minim de antrenori care trebuie sa participe la aceste stagii este 15/stagiu. Stagiile vor fi filmate si transmise în format video la FRB împreuna cu tabelul de prezenta. Neîndeplinirea acestei obligatii pe perioada unui an competitional, atrage dupa sine, amendarea clubului în cauza, conform RGOC si pierderea dreptului de a antrena în LNB pentru sezonul urmator pentru antrenorul in cauza. Neplata amenzii atrage neînscrierea echipei în editia urmatoare de campionat (conform RGOC).  pentru antrenorii straini: carnet de antrenor / licenta FIBA si dovada conducerii a cel putin 3 sezoane , a unei echipe la categoria similara ( Liga de Top din diverse campionate) , in ultimii 5 ani!!! Pentru  Licenta AA, in cazul neindeplinirii cerintelor de categorie, se va percepe o taxa de exceptare ,intr-un cuantum ce va fi stabilit de Consiliul Director, la propunerea CCA.

Precizari privind antrenorii de juniori care activeaza in Romania

Pentru a conduce echipe în cadrulcompetitiilor organizate de catre FRB, antrenorii sunt obligatisa respecte cerintele de licentiere, corespunzator fiecareicategorii. Acest lucru este valabil pentru antrenorii români sistraini si este prevazut în RSCN specific fiecareicategorii.

Precizari referitoare la antrenorii straini de juniori

Pentru antrenorii straini de juniori, care seafla la primul an de activare în cadrul unui club din Romania careparticipa in orice Campionat National , este obligatorie parcurgereaprogramului de licentiere al  FRB.

Pentru primul an, este valabilalicenta corespunzatoare din tara lui (dovada conducerii înultimii 2 ani a unor echipe de categorie similara celei din România).Aceasta va fi echivalata de catre FRB prin acordarea uneilicente provizorii cu o valabilitate de maxim 3 ani.

Modalitatea de licentiere a antrenorilorstraini, este reprezentata în tabelul urmator:

AN COMP. CE ECHIPE POATE CONDUCE TIP LICENTA CERINTE
Anul I Echipe de categorie similara conduse în ultimii 2 ai în tara de unde a antrenat. O categorie superioara a licentei va oferi autoamat dreptul de a conduce echipe de categorie inferioara Licenta provizorie FRB, corespunzatoare categoriei la care poate activa Parcurgerea  cursurilor de licentiere C  Participarea la 3 stagii zonale de juniori Promovarea examenului pentru obtinerea licentei C( nu promoveaza NU va primi viza pentru sezonul viitor).
Anul II Echipe de categorie similara conduse în ultimii 2 ai în tara de unde a antrenat. O categorie superioara a licentei va oferi autoamat dreptul de a conduce echipe de categorie inferioara Licenta provizorie FRB, corespunzatoare categoriei la care poate activa Parcurgerea cursurilor de licentiere ”B” participarea la minim 3 stagii zonale minim 1 clinic FRB (national sau international pentru juniori) promovare examen pentru obtinerea licentei licenta B ( nu promoveaza NU va primi viza pentru sezonul viitor).
Anul III Echipe de categorie similara conduse în ultimii 2 ai în tara de unde a antrenat. O categorie superioara a licentei va oferi autoamt dreptul de a conduce echipe de categorie inferioara Licenta provizorie FRB, corespunzatoare categoriei la care poate activa parcurgerea cursurilor de licentiere A s participare la minim 3 stagii zonale Participare la minim 1 clinic FRB (international/ national) promovare examen pentru obtinerea licentei A
Daca un antrenor strain nu reuseste sa promoveze examenul corespunzator obtinerii unei licente in timpul unui sezon ( are doua sesiuni pentru a obtine Licenta), acesta NU va mai primi licenta provizorie din partea FRB si NU va putea conduce echipe în CN  corespunzator licentei dobândite. Din acest moment, acesta va trebui sa îndeplineasca toate cerintele prevazute pentru obtinerea licentei de o categorie superioara.

Se admit urmatoarele exceptii:

  • antrenori absolventi FECC
  • antrenori ce au ocupat pozitia de antrenor principal a unei echipe nationale.

PROGRAMUL PENTRU INSTRUIREA ȘI LICENȚIEREA ANTRENORILOR DE BASCHET

Premise

Puncte forte:
  • Baschetul este sportul cu cea mai mare expunere, grad de activitate și număr de practicanți dupa fotbal, din Romania
  • Baza materiala existenta este in continua dezvoltare si asigura necesarul pentru o crestere a calitatii instruirii si competitivitatii la nivel national si international;
  • Nivelul de colaborare cu autoritatile centrale si locale este bun si foarte bun;
  • Gradul de atractivitate pentru copii (tineri practicanti) si potentiali specialisti (antrenori tineri, studenti) este crescut
  • Se observa disponibilitatea parintilor pentru participare activa si sprijin pentru copii practicanti;
  • Exista un numar de aproximativ 500 antrenori in sistem care sunt activi si parte a programelor si competitiilor existente;
  • Exista un sistem competitional functional care acopera toate palierele de varsta atat la masculin cat si la feminin.
Puncte slabe:
  • Lipsa interesului antrenorilor in instruirea continua si in cresterea calitatii procesului de instruire a jucatorilor;
  • Lipsa unui sistem complet, coerent si unitar de pregatire, instruire si evaluare a specialistilor (antrenorilor). In acest moment institutiile acreditate, conform legii, pentru a pregati si perfectiona antrenorii de toate specializarile, sunt Centrul National de Formare si Perfectionare a Antrenorilor (CNFPA) si U.N.E.F.S. Bucuresti prin Scoala de Antrenori.
  • Lipsa valorii jucatorilor romani junior si seniori vizibila in competitiile internationale la toate nivelele, precum si in promovarea juniorilor la echipe de seniori;
  • Lipsa unui instrument la indemana departamentului tehnic al FRB prin care sa dirijeze si sa controleze continuu nivelul pregatirii specifice;
Obiective:
  • Imbunatatirea nivelului de cunostinte specifice ale antrenorilor pentru nivelul de varsta la care activeaza
  • Asigurarea unui cadru pentru perfectionarea profesionala si evaluarea antrenorilor din sistem;
  • Cresterea generala a calitatii procesului de antrenament
  • Sustinerea aparitiei si promovarii jucatorilor cu o valoare sportiva ridicata
Organizare:
  • 4 grupe de licențiere, impartite astfel incat sa se tina cont de varsta, conditii sociale, precum si de importanta specificului pregatirii pentru fiecare grupa de varsta, dupa cum urmeaza:
    • Grupa “C”: babybaschet, minibaschet, U13
    • Grupa “B”:U14, U16
    • Grupa “A”: U18, U20, Liga I
    • Grupa “AA”: Liga Nationala
  • Durata minimă de perfecționare până la obținerea licenței A sau AA este de 8 ani
  • Perfecționarea este continuă și îmbracă diverse forme – stagii zonale FRB sau asociații municipal cu accept FRB, stagii anuale FRB, stagii internaționale FIBA,
  • Prima parte a proiectului se intinde pe durata a 3 ani 2014-2017 si are ca scop determinarea si incadrarea antrenorilor in functie de interes, valoare si proiectie a activitatii – este structurată astfel încât să fie un tot unitar cu perfecționarea antrenorilor după încadrarea lor într-o categorie de licență din perioada 2014 - 2017

CADRUL GENERAL DE LICENȚIERE

  CATEGORIA LA CARE POATE ACTIVA CONDIȚII MINIME DE PARTICIPARE ȘI OBȚINERE A LICENȚEI FRB CONȚINUT CURS
C babybaschet, minibaschet, U13
  • Carnet de antrenor categoria antrenor asistent (a V-a vechi)
  • 1 an experiență antrenor fără participare conducere joc
TOTAL 20 – 22 ORE
  • psihopedagogie – 2 h;
  • antrenament sportiv: factori  generali si specifici varstei – 4 h;
  • noțiuni de regulament general și specific – 2 h;
  • pregatire fizica generala specific varstei – 4 h;
  • tehnica individuala in atac si aparare: continut si metodica – 10 h.
Evaluarea va cuprinde examen practico- metodic și teoretic
B U14, U16
  • carnet de antrenor, categoria antrenor (III, IV vechi)
  • 3 ani experiență de la obținerea categoriei anterioare
  • Participare 3 stagii zonale
(Dacă un antrenor categoria C nu dorește să urmeze cursurile de licențiere pentru categoria B după 3 ani sau nu îndeplinește cerințele, trebuie să urmeze din nou cursul de licențiere C și să promoveze examenul de evaluare)
TOTAL 28 ORE
  • psihopedagogie – 2 h;
  • antrenament sportiv : factori, generalitati, prioritati specifice varstei, planificarea si programarea pregatirii – 4 ore; 
  • noțiuni de regulament general și specific – 2 h;
  • pregatire fizica specifica – 4 ore;
  • tehnica individuala in atac si aparare: - 6 ore;
  • tactica individuala in atac si aparare: - 6 ore;
  • profilul jucatorului pe posturi, individualizare – 4 ore.
Evaluarea va cuprinde examen practico-metodic  și teoretic
A U18, U20, Liga I
  • carnet de antrenor, categoria antrenor senior (II vechi)
  • 4 ani experiență de la obținerea categoriei anterioare
  • Participare 3 stagii zonale
  • Participare la 1 stagiu internațional
  • Participare anuală la stagiile FRB
 (Dacă un antrenor categoria B nu dorește să urmeze cursurile de licențiere pentru categoria A după 4 ani  sau nu îndeplinește cerințele, trebuie să urmeze din nou cursul de licențiere B și să promoveze examenul de evaluare)
TOTAL 26 ORE
  • antrenament sportiv: factori, planificare si programare – 2 ore;
  • noțiuni de regulament și interpretări – 2 h;
  • pregatire fizica specifica – 4 ore;
  • tehnica individuala in atac si aparare – 2 ore;
  • tactica individuala in atac si aparare – 4 ore;
  • tactica colectiva in atac si aparare – 6 ore;
  • specializare pe posturi si individualizare – 4 ore;
  • monitorizare performanta – 2 ore.
AA Liga Nationala
  • carnet de antrenor, categoria antrenor maestru (I vechi)
  • minim 4 ani de experiență de la obținerea categoriei B
  • examen promovat pentru categoria A
  • participarea la 2 cursuri internationale FIBA si la cursurile anuale organizate de FRB;
  • sustinerea pe parcursul anului a unui număr de minimum 3 cursuri (stagii) zonale în calitate de lector
 

MODALITATE DE DESFĂȘURARE A CURSULUI DE LICENȚIERE FRB PENTRU PERIOADA 2014 – 2017

Pentru perioada 2014 – 2017 sunt valabile următoarele excepții de la activitățile aferente licențierii FRB:

Participare Examinare

Antrenori categoria maestru (I, vechi) + vechime în activitate – 30 ani NU NU
Antrenori categoria maestru (I, vechi) + vechime în activitate – 20 ani DA NU
Antrenori categoria antrenor senior (II, vechi) + vechime în activitate 30 ani DA NU
Antrenori absolvenți FECC DA NU

PENTRU ANUL COMPETIȚIONAL 2014 – 2015 (SESIUNE 2014)

DREPTUL DE A CONDUCE JOCURILE, PENTRU ANUL COMPETIȚIONAL 2014 – 2015, INDIFERENT DE CATEGORIE, VA FI CONDIȚIONAT DE OBȚINEREA LICENȚEI ”C”.

Vor participa și vor fi evaluați corespunzator licenței “C”, indiferent de categoria de varsta la care vor participa in competitiile anului 2014-2015, toți antrenorii, posesori ai carnetului de antrenor, minim categoria ”antrenor asistent” (V, IV vechi).

Vor sustine si examen practico-metodic doar antrenorii care vor participa in competitiile corespunzatoare licentei “C” in anul competitional 2014-2015.

Pot participa la cursurile și examinarea în vederea licențierii FRB și persoane care nu au carnet de antrenor dar pot dovedi că urmează cursuri autorizate sau acreditate în condițiile legii în vederea dobândirii carnetului de antrenor (studii universitare de licență – program ”Sport și performanță motrică” sau Școli de antrenori).

Sunt excluse de le licențiere excepțiile prezentate mai sus.

PENTRU ANUL COMPETIȚIONAL 2015 – 2016 (SESIUNE 2015)

DREPTUL DE A CONDUCE JOCURILE, PENTRU ANUL COMPETIȚIONAL 2015 – 2016, PENTRU CATEGORIILE U18, U20, LIGA I, Liga națională, VA FI CONDIȚIONAT DE OBȚINEREA LICENȚEI ”B”.

Vor participa și vor fi evaluați corespunzator licenței “C” antrenori posesori ai carnetului de antrenor, minim categoria ”antrenor asistent” (V, IV vechi):

  • antrenorii care nu au promovat cursul în anul 2014
  • antrenorii noi intrați în sistem.

Sunt excluse de la licențiere excepțiile prezentate mai sus.

Vor participa și vor fi evaluați corespunzator licenței “B”,:

  • antrenori licențiați ”C”, minim 3 ani experiență în calitate de antrenor, categoria antrenor (III, vechi)

Antrenorii ce activeaza la varste corespunzatoare licenței “A” vor avea drept de participare cu conditia participarii la cursuri si evaluarea corespunzatoare licenței ”B”.

Sunt excluse de la licențiere excepțiile prezentate mai sus.

PENTRU ANUL COMPETIȚIONAL 2016 – 2017 (SESIUNE 2016)

DREPTUL DE A CONDUCE JOCURILE, PENTRU TOATE CATEGORIILE VA FI CONDIȚIONAT DE OBȚINEREA LICENȚEI CORESPUNZĂTOARE CATEGORIEI

Vor participa și vor fi evaluați corespunzator licenței “C”:

  • antrenorii care nu au promovat cursul în anul 2014, 2015
  • antrenorii noi intrați în sistem.

Sunt excluse de la licențiere excepțiile prezentate mai sus.

Vor participa și vor fi evaluați corespunzator licenței “B”,:

  • antrenori licențiați ”C”, minim 3 ani experiență în calitate de antrenor, categoria antrenor (III, vechi)

Sunt excluse de la licențiere excepțiile prezentate mai sus.

Vor participa și vor fi evaluați corespunzator licenței “A”,:

  • antrenori licențiați ”B”, minim 4 ani experiență în calitate de antrenor, categoria antrenor senior (II, vechi)

Sunt excluse de la licențiere excepțiile prezentate mai sus.

PENTRU PERIOADA 2014 - 2017

ANTRENORI ECHIPE SENIORI ROMÂNI – ÎN CALITATE DE ANTRENORI PRINCIPALI LA ECHIPELE DE CLUB LNB

Au obligativitatea:

  • de a avea carnet de antrenor minim categoria antrenor (III, vechi)
  • de a participa la cursul de perfecționare FRB si la un curs international FIBA
  • de a susține 3 cursuri x 3 ore, zonal pe durata fiecărui an competițional

Neîndeplinirea acestei obligații pe perioada unui an competițional, atrage după sine, amendarea clubului în cauză, conform RGOC și pierderea dreptului de a antrena în LNB pentru sezonul următor

Neplata amenzii atrage neînscrierea echipei în ediția următoare de campionat (conform RGOC).

ANTRENORI ECHIPE SENIORI STRĂINI – ÎN CALITATE DE ANTRENORI PRINCIPALI LA ECHIPELE DE CLUB

Au obligativitatea:

  • prezenta dovada unei licențe din tara de origine echivalentă cu licența AA;
  • de a participa la cursul de perfecționare FRB;
  • de a participa la un curs internațional de perfecționare FIBA;
  • în cazul semnării contractului după desfășurarea cursului FRB,
    • dovada participării la un curs FIBA + taxă conform RGOC
    • în cazul neparticipării în anul respective la curs FIBA taxă conform RGOC
  • de a susține 3 cursuri x 3 ore, zonal pe durata fiecărui an competițional;

Neîndeplinirea acestei obligații pe perioada unui an competițional, atrage după sine, amendarea clubului în cauză, conform RGOC și pierderea dreptului de a antrena în LNB pentru sezonul următor

Neplata amenzii atrage neînscrierea echipei în ediția următoare de campionat (conform RGOC).

ANTRENORII SECUNZI AI ECHIPELOR DE SENIORI, TREBUIE SĂ ÎNDEPLINEASCĂ CERINȚELE DE LICENȚIERE ASTFEL:
  • PÎNĂ ÎN ANUL 2017 SĂ URMEZE PROGRESIV CURSURILE DE LICENȚIERE, ÎN VEDEREA OBȚINERII LICENȚEI A;
  • ÎNCEPÂND CU ANUL 2017, POT FI ANTRENORI SECUNZI LA ECHIPELE DE SENIORI ANTRENORI POSESORI MINIM AI LICENȚEI ”A”.

METODOLOGIE DE LICENȚIERE FRB

Art. 1 (1)Dreptul de a conduce jocurile în calitate de antrenor (principal sau secund) al echipelor de baschet care activează în Ligile Naționale de Baschet îl au numai antrenorii, posesori ai carnetului de antrenor și ai licenței FRBaschet.

(2) Pot participa la cursurile și examinarea în vederea licențierii FRB și persoane care nu au carnet de antrenor dar pot dovedi că urmează cursuri autorizate sau acreditate în condițiile legii în vederea dobândirii carnetului de antrenor (studii universitare de licență – program ”Sport și performanță motrică” sau Școli de antrenori).

Art. 2 În vederea obținerii dreptului de a conduce jocurile în calitate de antrenor al echipelor de baschet care activează în Ligile Naționale, FR Baschet organizează cursuri de licențiere.

Art 3. Înscrierea candidaților în vederea licențierii se face în baza dosarului personal care va cuprinde:

  1. dosar plic;
  2. copie carte de identitate (pașaport);
  3. copie carnet de antrenor (adeverință doveditoare de urmare a unor cursuri în vederea obținerii categoriei de antrenor);
  4. adeverință doveditoare a vechimii în calitate de antrenor;
  5. acte doveditoare în vederea calculării punctajului activităților;
  6. dovada achitării taxei de licențiere; pentru anul 2014 cuantumul taxei este de 50 lei;
  7. cerere in care sa se specifice categoria la care se solicita licentierea;

Dosarul va fi inaintat catre FRB sau trimis in format electronic la adresa antrenori@frbaschet.ro conform defasuratorului afisat.

Art. 4 (1) Punctajul maxim ce poate fi obținut în vederea obținerii licenței este de 100; punctajul minim necesar pentru obținerea licenței este de 55 de puncte.

(2) Punctele pot fi obținute din evaluare (examen teoretic + practico-metodic) împreună cu punctajul acordat activităților desfășurate pe parcursul anilor.

 

Punctaj activitate

Punctaj Examinare Practico-metodică

Punctaj examinare teoretică

C

Maxim 10

Maxim 50 Minim 25

Maxim 40 Minim 20

B

Maxim 30

Maxim 40 Minim 20

Maxim 30 Minim 15

A

Maxim 40

-

Maxim 60 Minim 30

(3) În vederea evaluării activității candidanților se acordă puncte pentru următoarele activități:

GRILĂ DE PUNCTAJ PENTRU APRECIEREA ACTIVITĂȚII

ACTIVITATE

Calcul

Punctaj

Performbaschet (nivel I, nivel II)

Pe activitate

2

Antrenor principal lot (participare CE, ultimii 3 ani)

Pe an

14

Antrenor secund  lot (participare CE, ultimii 3 ani)

Pe an

8

Jucator promovat la echipa nationala (participare CE, ultimii 3 ani)

Pe jucător

10

Stagiu zonal antrenori (ultimul an)

Pe stagiu

1

Stagiu international antrenori (ultimul an)

Pe stagiu

5

Participare competitii pana la U14 national aprobate FRB (antrenor principal echipă gazdă) – ultimul an, altele decat cele din Calendarul National F.R. Baschet

Pe competiție

5

Participare competitii international (antrenor principal) – ultimul an

Pe competiție

7

Alte activitati, voluntariat, aprobate CCA

Pe activitate

1 – 5

Campionat national (U16 și mai mari) ultimii 2 ani

Loc I

Pe categorie

10

Loc II

Pe categorie

8

Loc III

Pe categorie

6

Loc IV

Pe categorie

4

Art. 5 Pe parcursul desfășurării licențierii, dosarul personal va fi completat cu următoarele documente:

  • fișa personală de evaluare a activității;
  • fișa de evaluare a examinării practico – metodice;
  • fișa de evaluare a examinării teoretice.

Art. 6 Nu se accept derogări sau amânări ale nici unei activități prevăzute în programul de licențiere (cursuri zonale, naționale, internaționale, evaluări)

Art. 7 (1) Comisia de licențiere va fi desemnată de CCA, validată de Biroul Federal și poate fi alcătuită din 3 – 7 persoane.

(2) Conținutul grilei de evaluare este elaborată de către comisia de licențiere.

Art. 8 (1) Licența FRB se acordă de către comisia de licențiere, în urma validării rezultatelor de către Biroul Federal.

(2) Rezultatele evaluărilor sunt publice și vor fi postate pe site-ul FRBaschet

 

CALENDAR ORIENTATIV ACTIVITATE LICENȚIERE ”C” - 2014

Activitatea 1 – 8 ore curs

Activitatea 2 – 8 ore curs

Activitatea 3 - 4 – 6 ore curs + examinare practico – metodică + examinare teoretică

ACTIVITATEA

PERIOADA

LOCAȚII – licențiere ”C”

1

8h

1 – 15.03

Anunț, program

15 – 30.03

Înscriere

07.04

Timisoara

08.04

Craiova

28.04

Iasi

29.04

Galati

05.05

Cluj

26.05

Bucuresti

2

8h

06.05

Timisoara

08. 05

Craiova

12. 05

Iasi

13. 05

Galati

19.05

Cluj

27.05

București

3 – 4
6 h + examinare

Zona 1

13-15 iunie 2014 - ALBA IULIA (prezenta in data de 13 iunie, pina in ora 12:00)

Zona 2

17-19 iunie - BUCURESTI (prezenta in data de 17 iunie, ora 12:00)