COLEGIUL CENTRAL al
ANTRENORILOR de BASCHET


REZULTATE SESIUNEA A TREIA  LICENTIERE (16-17.07-2022)

CRT

NUME PRENUME

CLUB

PROBA SCRISA

PROBAPRACTICA

  CAT-  ACTIVITATI

DOSAR

TOTAL

1

AREF KAED BEY

OHMA TIMISOARA

 

 

A                              20

TAXA

 

2

RACOVITAN MIHAI

U-BT CLUJ- NAPOCA

35

29

A                              20

DA

84

3

BUBANJA ZELJKO

ACS ZEIDEN  BARSOV

41

29

A                              20

DA

90

4

CLAPON GABRIEL

CSS IASI

30

29

A                              20

DA

79

5

KOVACS VASILE

ALPHA SIBIU

43

25

A                              15

TAXA

83

6

TEODORESCU CRISTIAN

CNAV

30

26

A                              20

DA

76

7

COROAMA RAMONA

CSS 1 CONSTANTA

30

22

A                              20

DA

72

8

PARASCHIV CRISTI

 PRIMO MEGA BALL PITESTI

34

27

A                              9

DA

70

9

DONCA DAN

ACS WILDCATS BAIA MARE

38.5

24

A                              10

DA

72.5

10

GLIGA ALEX

CSS TARGU JIU

28

25

A                              20

DA

73

11

IOANA PINTER

RAPID BUCURESTI

34

22

A                          20                        

DA

76

12

LAMBRINO SORINA

SOLARIS PLOIESTI

33

23

A                               5                     

DA

66

13

LAPUSTE FLAVIUS

U BT CLUJ

 

 

A                          20                        

     TAXA  DEROGARE

 

14

CATALIN BURLACU

 

 

 

A                             

       TAXA DEROGARE

 

15

MIRCEA TATOLICI

BRAILA

41

28

A                              19

DA

88

16

ZSOLT TIBOR SOOS

LPS TARGU MURES

30

27

B                              12

TAXA

69

17

HIDI ZOLTAN

CSM CSU ORADEA

27

35

B                                8

C FAC

70

18

PARNIA OVIDIU

CS TONIKA PUCIOASA

28

27

B                              12

DA

67

19

NAGY MARIUS

ACS PLAYBALL

30

25

B                                2

DA

57

20

BAKI SZILARD

GLADIUS TARGU MURES

29

35

B                                3

DA

67

21

VLAD ALEXANDRU

VOLUNTARI

20

29

B                              19

DA

68

22

HOBAJ LEVENTE

GHEORGHIENI

26

29

B                                4

DA

59

23

MITROI GABI

SPORTUL

31

37

B                              10

DA

78

24

 

 

 

 

  

 

 

25

DARIA NITA

 

 

 

C     

DA

 

26

ISPAS ALEXANDRU

BASCHET CLUB SLAM40

21

40

C                               3

DA T

64

27

DRAGHICI MIHAI

LPS TARGU MURES

 

 

C

DA

 

28

CRIVAT DAN

ACS DECENEU TULCEA                                                 

24

42

C                               5

INSTR

71

29

TAR KRISZTIAN

ACS GLADIUS TARGU MURES

18

38

C                               1

DA

 

30

BRATOLOVEANU RAZVAN

CSM TARGU JIU

22

25

C                             10

DA SEP

57

31

BOCA VASI

CSS SIGHETU MARMATIEI

21

42

C                             11

DA

74

32

ANTON ALEXANDRU

ABC CONSTANTA

14.5

30

C                               6

DA

 

33

CRISTEA VALERIO

 BLUE SHARKS CONSTANT

 

 

C                               5

TAXA

 

34

LAZAR ANDREEA

L A BASCHET CLUJ

22.5

40

C

DA

62.5

35     

POPA MIHAI

ACS U-BT CLUJ-NAPOCA                                      

28

38

A                              20

DA

86

36

ZAHARIA LIVIU

CS HEART DROBETA

26

30

B                             10

DA

66

37

HARBU ALEXIS

WILD CATS BAIA MARE

14

25

C                               5

DA

 

38

MIRON ANDRADA                     

GALATI

29

28

C                               3

DA

60

39

SERBAN ANDREI

ACS DECENEU  TULCEA

20

30

C                               3

DA

53

40

CONSTANTIN DAN

ABC HOOPERS

 

 

B                               3

 

 

41

MIRCIOI GHEORGHE

CSS1 CONSTANTA

30

25

A                              12

DA

67

42

LACATUS CLAUDIA

ACS SOIMII ALBI

20.5

30

C                               4

 

54.5

43

LIPAN ALEXANDRU

BC SLAM

28

27

B                             3

DA

58

44

BALTARU RAZVAN

CS OTOPENI

20

30

B                            10      

DA

60

 

 

 

REZULTATE SESIUNEA A DOUA  LICENTIERE (24-25.06-2022)

CRT

NUME PRENUME

CLUB

PROBA SCRISA

PROBA PRACTICA

  CAT-  ACTIVITATI

DOSAR

TOTAL

1

VULC CATALIN

CSU SIBIU

31.5

27

A                              20

DA

78.5

2

PASCU HORIA

ACS UBT CLUJ

36

28

A                              20

DA

84

3

GEORGESCU CRISTIAN

STIINTA BUCURESTI

36

25

A                              20

DA

81

4

ZLATKOVIC MIROSLAV

STOMART IASI

44

28

A                                -

DA

72

5

ROMILA RAZVAN

DAN DACIAN

31

28

A                              20

DA

79

6

DINU RADU

AUREL VLAICU

27

25

A                              14

DA

66

7

ALIONESCU CLAUDIU

CSM TARGU JIU

25

26

A                              20

DA

71

8

GHISOI CIPRIAN

CSU BRASOV

35

26

A                              20

DA

81

9

VELIKO PEROVIC

SPORTUL STUDENTESC

30

31

B                              10

TAXA

71

10

TITUS NICOARA

STEAUA

27

40

C                              2

DA

69

11

NEGUROIU ANDREI

CSS FOCSANI

25

30

C                              5                           

DA

60

12

BERCEANU IONUT

CS AMICII

35

35

C                              1                            

DA

71

13

GELLERD FARKAS

CS TARGU SECUIESC

20.5

31

C                             10                            

DA

61.5

14

TIRON OANA

LPS GALATI

30

28

C                               3

DA

61

15

ZAHARIA VALERIU

STIINTA

30

30

C                         

DA

60

16

STOICAN MARIUS

SOIMII ALBI

30

31

B                            

DA

61

17

MATACHE CRISTIAN

BC RAPTORS

24

22

A                         

DA

 -



REZULTATE SESIUNEA I LICENTIERE (09-11.06-2022)

CRT

NUME PRENUME

CLUB

PROBA SCRISA

PROBA PRACTICA

  CAT-  ACTIVITATI

DOSAR

TOTAL

1

DUMITRESCU TUDOR

NAPOCA BASCHET

40

25

A                            20

DA

85

2

ORBEANU ALEXANDRA

OLIMPIA BUCURESTI

43

30

A                            20

DA

93

3

POPA SERGIU

UBT CLUJ

43

30

A                            20

DA

93

4

BARBU COSMIN

CS VOLUNTARI

36

25

A                            20

DA

81

5

DRAGOMIRESCU SORIN

LAGUNA BUCURESTI

39

28

A                            20

DA

87

6

IOAN DAN MIHAI

CS VOLUNTARI

42

25

A                            20

DA

87

7

SERBANESCU COSMIN

DAN DACIAN

40

30

A                            20

DA

90

8

MATACHE CRISTIAN

BC RAPTORS

24

-

A

DA

-

9

DESTANOVIC DALIBOR

ACADEMIA PHOENIX

44

30

A                               7

DA

81

10

MARINKOVIC NENAD

CSU BRASOV

42

28

A                             20

DA

90

11

CENEAN RAZVAN

UBT CLUJ

36

30

A                             20

DA

86

12

BOIAN OCTAVIAN

DINAMO

44

20

A                             20

DA

84

13

BALA VALENTIN

SPORTUL STUDENTESC

35

25

A                             10

DA

70

14

ZHER ZZHERUNOVA       

UCRAINA

35

30

A

umanita

65

15

VOCHIN EDUARD

LAGUNA

31

30

B                             18

DA

79

16

BARBU BIANCA

I SPORT PLOIESTI

32

25

B                                4

DA

61

17

BUCURESTEANU FLORIN

IRIS IASI

31

25

B                                4

DA

60

18

FLOREA ELENA

LAGUNA

35

35

B                              20

DA

90

19

PAVEL  MIRELA

CSS TULCEA

20

25

C                              10

BANCA

55

20

GEORGIU ORESTE

ACS HORATIU GIURGIU

27

25

C                                2

DA

54

21

IONESCU MARIUS

DAN DACIAN

27

25

C                                2

DA

54

22

TUDORACHE ROBERT

INGERII BANIEI

21

25

C                                4

CARNET

50

23

SONDA ARNOLD

CSS SFANTU GHEORGHE

20

25

C                                7

DA

52

24

MIREA LUCIAN

ISPORT PLOIESTI

25

30

C                                4

DA

59

25

ODEA STEFAN

PITESTI

31

35

C                                5

DA

71





Acest site utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată.