COLEGIUL CENTRAL al
ANTRENORILOR de BASCHET

REZULTATE SESIUNEA A DOUA  LICENTIERE (24-25.06-2022)

CRT

NUME PRENUME

CLUB

PROBA SCRISA

PROBA PRACTICA

  CAT-  ACTIVITATI

DOSAR

TOTAL

1

VULC CATALIN

CSU SIBIU

31.5

27

A                              20

DA

78.5

2

PASCU HORIA

ACS UBT CLUJ

36

28

A                              20

DA

84

3

GEORGESCU CRISTIAN

STIINTA BUCURESTI

36

25

A                              20

DA

81

4

ZLATKOVIC MIROSLAV

STOMART IASI

44

28

A                                -

DA

72

5

ROMILA RAZVAN

DAN DACIAN

31

28

A                              20

DA

79

6

DINU RADU

AUREL VLAICU

27

25

A                              14

DA

66

7

ALIONESCU CLAUDIU

CSM TARGU JIU

25

26

A                              20

DA

71

8

GHISOI CIPRIAN

CSU BRASOV

35

26

A                              20

DA

81

9

VELIKO PEROVIC

SPORTUL STUDENTESC

30

31

B                              10

TAXA

71

10

TITUS NICOARA

STEAUA

27

40

C                              2

DA

69

11

NEGUROIU ANDREI

CSS FOCSANI

25

30

C                              5                           

DA

60

12

BERCEANU IONUT

CS AMICII

35

35

C                              1                            

DA

71

13

GELLERD FARKAS

CS TARGU SECUIESC

20.5

31

C                             10                            

DA

61.5

14

TIRON OANA

LPS GALATI

30

28

C                               3

DA

61

15

ZAHARIA VALERIU

STIINTA

30

30

C                         

DA

60

16

STOICAN MARIUS

SOIMII ALBI

30

31

B                            

DA

61

17

MATACHE CRISTIAN

BC RAPTORS

24

22

A                         

DA

 -



REZULTATE SESIUNEA I LICENTIERE (09-11.06-2022)

CRT

NUME PRENUME

CLUB

PROBA SCRISA

PROBA PRACTICA

  CAT-  ACTIVITATI

DOSAR

TOTAL

1

DUMITRESCU TUDOR

NAPOCA BASCHET

40

25

A                            20

DA

85

2

ORBEANU ALEXANDRA

OLIMPIA BUCURESTI

43

30

A                            20

DA

93

3

POPA SERGIU

UBT CLUJ

43

30

A                            20

DA

93

4

BARBU COSMIN

CS VOLUNTARI

36

25

A                            20

DA

81

5

DRAGOMIRESCU SORIN

LAGUNA BUCURESTI

39

28

A                            20

DA

87

6

IOAN DAN MIHAI

CS VOLUNTARI

42

25

A                            20

DA

87

7

SERBANESCU COSMIN

DAN DACIAN

40

30

A                            20

DA

90

8

MATACHE CRISTIAN

BC RAPTORS

24

-

A

DA

-

9

DESTANOVIC DALIBOR

ACADEMIA PHOENIX

44

30

A                               7

DA

81

10

MARINKOVIC NENAD

CSU BRASOV

42

28

A                             20

DA

90

11

CENEAN RAZVAN

UBT CLUJ

36

30

A                             20

DA

86

12

BOIAN OCTAVIAN

DINAMO

44

20

A                             20

DA

84

13

BALA VALENTIN

SPORTUL STUDENTESC

35

25

A                             10

DA

70

14

ZHER ZZHERUNOVA       

UCRAINA

35

30

A

umanita

65

15

VOCHIN EDUARD

LAGUNA

31

30

B                             18

DA

79

16

BARBU BIANCA

I SPORT PLOIESTI

32

25

B                                4

DA

61

17

BUCURESTEANU FLORIN

IRIS IASI

31

25

B                                4

DA

60

18

FLOREA ELENA

LAGUNA

35

35

B                              20

DA

90

19

PAVEL  MIRELA

CSS TULCEA

20

25

C                              10

BANCA

55

20

GEORGIU ORESTE

ACS HORATIU GIURGIU

27

25

C                                2

DA

54

21

IONESCU MARIUS

DAN DACIAN

27

25

C                                2

DA

54

22

TUDORACHE ROBERT

INGERII BANIEI

21

25

C                                4

CARNET

50

23

SONDA ARNOLD

CSS SFANTU GHEORGHE

20

25

C                                7

DA

52

24

MIREA LUCIAN

ISPORT PLOIESTI

25

30

C                                4

DA

59

25

ODEA STEFAN

PITESTI

31

35

C                                5

DA

71





Acest site utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată.